Jaguar Vision GT SV; Hızlı ve Elektrikli Bir GT Yarışçısı

İçerik: Jaguar Vision GT SV; Hızlı ve Elektrikli Bir GT Yarışçısı

blank
Gerçek bir araba olmaması utanç verici, çünkü Jaguar Vision GT SV muhteşem bir tasarıma sahip

Gran Turismo, oyun içi konsept otomobillerinin Vision serisi üzerinde yıllardır araç üreticileriyle birlikte çalışıyor. O zamanlar, varsayımsal bir otomotiv geleceğine gerçekten çarpıcı birkaç tasarımdan ve ilginç bakışlardan daha fazlası oldu. Bu mirasa eklemek için Jaguar Çarşamba günü en son Vision konseptini duyurdu ve sonuçlar normların çok dışında.

Jaguar Vision GT SV, tamamen elektrikli bir spor dayanıklılık yarışçısı olarak tasarlanmıştır. Teknolojileri Formula E’ye dayanan dört elektrik motoru kullanıyor ve birlikte 1.877 beygir gücü ve 2.478 pound-feet tork üretiyorlar. Bu, sanal sprint’i saatte 60 mile sadece 1,65 saniyede yapmak ve en yüksek 255 mil / saat hıza taşımak için yeterince iyidir.

Gövde, sığ kokpit baloncuğunun araca geri dönmesiyle inanılmaz derecede alçak ve geniştir. Büyük bir kanat var, ancak şekli ve yerleşimi nedeniyle neredeyse tanımlanamaz. Tasarımda XJ220 parçaları ve bazı C Grubu yarış arabası dokunuşları var. Jaguar ayrıca orada da küçük bir C-Tipi ve D-Tipi olduğunu iddia ediyor. Güzel mi bilmiyorum ama kesinlikle bir açıklama yapıyor.

Bu özel Vision konseptiyle ilgili ilginç olan şey, Jaguar’ın arabanın tam ölçekli bir fiziksel modelini yapmasıdır. Aracın yalnızca bir video oyununun içinde yaşayacağı düşünüldüğünde, bu etkileyici. Tasarım ve mühendislik çalışmalarının geri kalanı dijital olarak gerçekleştirildi ve Gran Turismo’da ilgi çekici bir sürüş deneyimi sağlamalı.

Jaguar Vision GT SV, resmi lansmanını 2021’de gerçekleştirecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jaguar Vision GT SV; Hızlı ve Elektrikli Bir GT Yarışçısı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör