Surface Duo Daha İyi TikTok Deneyimi Sunacak

İçerik: Surface Duo Daha İyi TikTok Deneyimi Sunacak

blank

Microsoft bugün bir blogda, çift ekranlı telefonu Surface Duo’nun tasarımından yararlanan “gelişmiş” bir TikTok uygulaması alacağını duyurdu. Şirket ayrıca Duo’nun 2021’in başlarında ABD dışında satışa sunulacağını duyurdu.

The Verge, Surface Duo’yu incelediğinde, cihazın donanımını beğendik, ancak değiştirilmiş Android yazılımıyla ilgili endişelerimiz vardı. Duo piyasaya sürüldüğünde hatalıydı ve çift ekran kurulumundan yararlanan birçok Microsoft dışı uygulama içermiyordu. Surface Duo, normal Android telefon uygulamalarını her iki ekranda da çalıştırabilir, ancak Microsoft’un tasarladığı bölünmüş ekran özelliklerini kullanmak için özel uyarlama gerekir.

Microsoft’un “duruşlarını” ve çoklu görev özelliklerini kullanan uygulama grubu küçük kalır, ancak TikTok büyük bir sosyal medya eklentisidir.

Şirket, TikTok’un Duo’nun her iki ekranını da kullanacağını ve bir ekranda “Sizin İçin” beslemesini izlerken diğer ekranda hashtaglere göz atıp video aramanıza izin vereceğini söylüyor. Microsoft, Duo piyasaya çıktığında Spotify ve Kindle uygulamalarını vurguladı, ancak TikTok o zamandan beri tam destek ekleyen en büyük uygulamalardan biri. (Microsoft, şirketi bu yılın başlarında ByteDance’ten satın almaya çalıştı.)

Microsoft, yeni uygulamaya ek olarak, Surface Duo’nun 2021’in başlarında Kanada, Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık’ta satışa sunulacağını söylüyor. Şirket, “2021’in başında” paylaşacak daha çok şeyi olacağını söylüyor. Bu nedenle gelecekte daha spesifik bir çıkış tarihi veya hatta Duo’nun büyük kardeşi Surface Neo hakkında bir güncelleme bekleyeceğiz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Surface Duo Daha İyi TikTok Deneyimi Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör