Fortnite, Among Us Benzeri Yeni ‘The Spy Within’ Oyun Modunu Yayınlayacak

İçerik: Fortnite, Among Us Benzeri Yeni ‘The Spy Within’ Oyun Modunu Yayınlayacak

blank
Fortnite oyuncuları, yeni oyun modundan en iyi deneyimi elde etmek için oyun içindeki Houseparty uygulamasını kullanarak görüntülü sohbet de yapabilecekler.

Fortnite, Aramızda popüler çevrimiçi oyuna benzer bir oyun modu getiren yeni bir LTM (Sınırlı süreli modlar) oynatma listesine sahip olan The Spy Within’e sahip. Bir maçta iki casus olabilir ve diğer oyuncuların casuslar onları ortadan kaldırmadan önce kim olduklarını bulmaları gerekir. Fortnite için LTM oynatma listesi, DolphinDom, KKSlider, Bunni_, Wert, Blanky ve daha fazlasını içeren bir yaratıcı ekip tarafından oluşturulan oyunları içerir. Oynatma listesi, birkaç günde bir bu içerik oluşturucular tarafından yapılan oyunlar arasında değişir. Epic, oyuncuların Houseparty uygulamasındaki Fortnite Modunu kullanarak görüntülü sohbet edebileceğini söylüyor.

Fortnite’ın arkasındaki geliştiriciler Epic Games, The Spy Within LTM çalma listesinin bir parçası olan yeni Aramızdaki gibi oyun modunun nasıl çalışacağını detaylandırdı. Bu modda, oyuncular casus onları ortadan kaldırmadan önce casusun kimliğini bulmak için birlikte çalışmak zorunda kalacak. Maç başına, diğer oyuncuları hedeflerini tamamlamadan önce ortadan kaldırmak zorunda kalacak iki casus olacak. Epic, kazanmak için altın para toplamak için hedefleri tamamlaması gereken ‘The Agents’ adında sekiz oyuncu olacağını belirtiyor.

Tıpkı Aramızdaki gibi, oyuncular bir toplantıda olmadıkça birbirleriyle konuşamaz veya konuşmamalı, bir oyuncu başka bir oyuncu hakkında şüpheli hissederse çağrılabilir. Ardından, herkesin casusun kim olabileceği konusunda tartışması ve bir sonuca varması ve onları oylaması gerekecektir.

Fortnite oyuncuları ayrıca özel paten güvertesi varyantı ve diğer öğeleri almak için The Spy Within Challenge Paketini tamamlayabilirler.
Ayrıca oyuncular, Houseparty uygulamasındaki Fortnite Modunu kullanarak oyun içinde birbirleriyle görüntülü sohbet edebilirler. Epic, geçen ay Houseparty uygulamasıyla Fortnite entegrasyonunu duyurdu. Bu, oyuncuların takım arkadaşlarına ve casus olduklarından şüphelendikleri kişilere daha iyi bakmalarını sağlayacaktır. Houseparty, bir Android veya iOS telefona sahip PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları tarafından kullanılabilecek. Başlamak için Housaparty hesaplarını Epic Games hesabına bağlamaları gerekecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite, Among Us Benzeri Yeni ‘The Spy Within’ Oyun Modunu Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör