Google’ın Yeni AR Özelliği Makyaj Denemenizi Sağlar

İçerik: Google’ın Yeni AR Özelliği Makyaj Denemenizi Sağlar

blank
Google, güzellik sayacını telefonunuza getirmek istiyor.

Google, makyajı denemenizi kolaylaştırmak istiyor.

Pandemi sırasında güvende kalmanın muhtemelen alışveriş merkezindeki güzellik tezgahında saatlerce kaçmadığınız anlamına geldiği göz önüne alındığında, Google’ın ModiFace ve Perfect Corp ile ortaklaşa oluşturulmuş yeni alışveriş özellikleri, yüzünüzde hangi makyajın en iyi şekilde çalışabileceğini anlamanıza yardımcı olacak , şirket Perşembe günkü bir blog yazısında söyledi.

Gönderide, “Bir ürünü yakından görmek, üzerinde denemek veya mağaza içi uzmanlardan tavsiye almak olsun, çoğu kişi hala bu mağaza içi deneyimi arzuluyor” dedi.

L’Oreal, MAC Cosmetics, Black Opal ve Charlotte Tilbury gibi makyaj markalarını aradığınızda, çeşitli ten tonlarına sahip yüzlerde ruj ve göz farı fotoğraflarını göreceksiniz. Ayrıca Google, Google uygulaması aracılığıyla NARS ve MAC gibi markalara ait belirli makyaj ürünlerini yüzünüzde görmenize olanak tanıyan artırılmış gerçeklik özelliği de sunuyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’ın Yeni AR Özelliği Makyaj Denemenizi Sağlar

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör