Samsung Galaxy A72, 64 Megapiksellik Birincil Kamera ve 5G Özelliği Sunacak

İçerik: Samsung Galaxy A72, 64 Megapiksellik Birincil Kamera ve 5G Özelliği Sunacak

blank
Samsung Galaxy A72’nin önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A72’nin dörtlü arka kamera kurulumunda 64 megapiksel birincil sensörle donatılmış olacağı bildiriliyor. Akıllı telefonun arka tarafında dörtlü kamera kullanması için çoktan bahşiş verildi ve son raporlar, telefonun daha önce iddia edildiği gibi bir telefoto yakalayıcısı olmayacağını öne sürdü. Raporda ayrıca iddia edilen akıllı telefonun hem 4G hem de 5G varyantlarında piyasaya sürüleceği iddia edildi. Galaxy A72’nin Galaxy A52 ile benzer bir tasarıma sahip olacağı ve önümüzdeki yılın başlarında piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor.

GalaxyClub tarafından hazırlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy A72 akıllı telefon, dörtlü arka kamera kurulumunda 64 megapiksellik bir birincil atıcı ile donatılmış olarak gelecek. Raporda ayrıca, Galaxy A72’nin şirketin A serisinde optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağı iddiasına dair söylentilere de kanıt olamayacağı belirtildi. Yayın, Samsung’un Galaxy A72 ve Galaxy A52’de benzer kameralar içerebileceğini iddia ediyor.

GalaxyClub raporu ayrıca Samsung Galaxy A72’nin sırasıyla SM-A725F ve SM-A726B model numaralarına sahip olacak hem 4G hem de 5G varyantlarında piyasaya sürüleceğini öne sürdü. Galaxy A7x serisi modelleri genellikle her yıl Aralık veya Ocak aylarında piyasaya sürülür. Telefonun önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sözde Galaxy A72 için iddia edilen renderlar, Voice aracılığıyla ihbarcı Steve Hemmerstoffer, aka OnLeaks tarafından paylaşıldı. Telefonun, selfie kamera için delik açma kesikli 6,7 inç düz ekrana sahip olduğunu gösteriyorlar. Alüminyum çerçeveli parlak bir arka panele sahip olduğu iddia ediliyor. Telefonun görüntülerinde 3,5 mm kulaklık girişi, bir USB C Tipi bağlantı noktası ve altta bir hoparlör ızgarası görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A72, 64 Megapiksellik Birincil Kamera ve 5G Özelliği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör