Artık Tribünde Otururken Sahada Olanları Duyacaksınız

blank

İçerik: Artık Tribünde Otururken Sahada Olanları Duyacaksınız

blank
Artık Tribünde Otururken Sahada Olanları Duyacaksınız

Her ne kadar kablo ağları son yıllarda evde spor izleme deneyimini iyileştirmek için çalışsa da, kendi takımınızın maçlarını izlemek için yerel stadyumunuza gitmek gibisi yoktur. Ancak yolculuğa çıktığınızda oyun bazında duyurular gibi şeylerden vazgeçersiniz. Mixhalo adlı bir şirket, sporseverlere her iki dünyanın da en iyisini sunmak istiyor. Incubus gitaristi Mike Einziger tarafından kurulan girişim, takımın Banc of California Stadyumu’nu kablosuz ses teknolojisiyle donatmak için bu hafta Los Angeles Futbol Kulübü ile bir anlaşma imzaladı.

Einziger, teknoloji hakkında Axios’a “Amaç, arka sıradaki birini sahadaki eyleme taşımaktır” dedi. Telefonunuza kurulu Mixhalo uygulaması ve hazırda bir çift kulaklıkla, oyun oynamaya göre ses, İspanyolca radyo ve hedeflerden özel içerikler ve 3252 fan bölümünden dinleyebileceksiniz.

Şirket, her şeyi çok az veya hiç gecikme olmadan duyacağınızı iddia ediyor, bu nedenle sahada gördükleriniz ile telefonunuzda duyduklarınız arasında herhangi bir gecikme olmayacak. Gelecekte plan, hayranlara oyuncu ve ünlü röportajları gibi diğer özel ses içeriğini dinleme şansı vermek. Mixhalo, teknolojisinin kullanım durumunun sadece sporla sınırlı olmadığını söylüyor. Canlı bir konsere katılmak için stadyuma seyahat eden müzik hayranları da bundan yararlanacak.

Teknolojinin diğer takımları yakalayıp yakalamadığını görmek ilginç olacak. Los Angeles F.C. Mixhalo ile anlaşma imzalayan ilk Major League Soccer franchise’ı. Diğer franchise’lar, teknolojiyi, salgın sona erdiğinde hayranları kalabalık stadyumlara geri çekmenin bir yolu olarak görebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Artık Tribünde Otururken Sahada Olanları Duyacaksınız

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör