Canoo’nun Çok Amaçlı Elektrikli Minibüsü Lego’dan Yapılmış Gibi Görünüyor

İçerik: Canoo’nun Çok Amaçlı Elektrikli Minibüsü Lego’dan Yapılmış Gibi Görünüyor

Elektrikli araç şirketi Canoo, geçtiğimiz yıl sadece abonelikli bir EV sunma planıyla dikkatimizi çekti. Yaklaşık 33.000 $ ‘dan başlayan son tasarım, şık, çok amaçlı bir teslimat aracı ile geri döndü. İlk başta iki boyutta mevcut olacak çok amaçlı teslimat aracı (MPDV) için ön siparişler açıktır. 2022’de sınırlı sayıda kamyonet mevcut olacak ve üretim bir sonraki yıl ölçeklenecek.

MPDV1, bölmenin arkasında 200 fit küp alana sahiptir ve MPDV2 iki kat daha fazla alana sahiptir. İki varyant, Canoo’nun kaykay tabanı tasarımına ve 200 beygir gücü ve 236 pound-feet tork sunan aynı elektrik motoruna sahiptir.

Maksimum yük, pil boyutuna bağlıdır ve başlangıçta kullanılabilen üç seçenek olacaktır. MPDV1’de, 40 kWh paketi size 130 millik bir menzil sağlamalıdır. Canoo, 60 kWh pilin 190 millik bir menzil sunacağını tahmin ediyor ve 80 kWh versiyonunun tek bir şarjı ile 230 mile kadar gidebilmelisiniz. Daha büyük bir minibüsü tercih ederseniz, bu menziller 30 ila 40 mil daha düşük olacaktır. Minibüs ayrıca sürücü destek sistemlerinin bir parçası olarak ikinci seviye otonomiye sahip olacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Canoo’nun Çok Amaçlı Elektrikli Minibüsü Lego’dan Yapılmış Gibi Görünüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

MetaHuman Creator, Gerçekçi Sanal İnsanlar Yaratabiliyor

MetaHuman Creator, Gerçekçi Sanal İnsanlar Yaratabiliyor. Disney’in The Mandalorian’ının başarısından sonra Hollywood’un sanal prodüksiyon araçları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör