LG Rollable Akıllı Telefon Lansmanı Ayrıntıları, Fiyat Listesi

İçerik: LG Rollable Akıllı Telefon Lansmanı Ayrıntıları, Fiyat Listesi

blank
LG Rollable’ın 2.359 dolara mal olacağı tahmin ediliyor

LG Slide olarak da adlandırılabilecek LG Rollable’ın yeni bir sızıntıya göre Haziran 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tablet benzeri bir deneyim sunmak için genişletilebilen yana dönen bir ekrana sahip yaklaşan premium telefon, birkaç söylentiye konu oldu ve en sonuncusu da fiyat etiketini öneriyor. Daha geçen hafta, katlanabilir telefonun Güney Kore’nin operatör intranet veritabanında da görüldüğü iddia edildi. LG Rollable, LG’nin Explorer Projesi kapsamındaki ikinci telefondur ve döndürülebilir OLED ekranlı benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Twitter’daki tipster @cozyplanes’e göre, LG Rollable akıllı telefon 2.359 $ gibi muazzam bir fiyatla satılabilir.

Bu ayın başlarında, aynı ihbarcı yaklaşan telefonun olası özelliklerini de sızdırmıştı. LG Rollable, telefon modunda 2.428×1.080 piksel çözünürlüğe ve 20: 9 en boy oranına sahip 7,4 inç döndürülebilir bir ekrana, video modunda 16: 9 en boy oranına sahip 2,428×1,366 piksel çözünürlüğe ve 2,428×1’e sahip olabilir. Üretkenlik modu sırasında 3: 2 en boy oranıyla 600 piksel çözünürlük.

Tipster, LG Rollable’ın 16GB RAM ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile güçlendirilebileceğini söyledi. Akıllı telefonun 4.200mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta, kaynakçı, LG Rollable veya LG Slide’ın Güney Kore’nin operatör intranet veritabanına kayıtlı olduğunu açıklamıştı. Taşıyıcı model numarası LM-R910N ve kilitsiz model numarası OMD-LM-R910N olarak listelenmiştir.

LG Rollable veya LG Slide, LG’nin Explorer projesi kapsamında, döner ekranlı LG Wing’den sonra ikinci telefon. Yaklaşan akıllı telefon, yakın zamanda LG Rollable adının geçtiği EUIPO (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) ile ticari markalaştı. LG Rollable ve LG Slide’ın LG’nin üzerinde çalıştığı iki farklı telefon olması da mümkün. Yakın tarihli bir patente göre şirket ayrıca 17 inçlik katlanabilir bir ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG Rollable Akıllı Telefon Lansmanı Ayrıntıları, Fiyat Listesi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör