Bugatti, Ev Ses Sistemi İşine Giriyor

İçerik: Bugatti, Ev Ses Sistemi İşine Giriyor

blank
“Ev ses sisteminin Bugatti’sini” yaratmak için Tidal adlı bir Alman markasıyla eşleştiriliyor.

Üst düzey ses ve üst düzey otomobil dünyaları, şaşırtıcı miktarda ortak noktayı paylaşır. Her ikisinde de genellikle egzotik ve ilginç malzemelerden yapılan ürünler bulunur. Her ikisi de çok, çok daha ucuz bir cihazla aynı işlevi gören, ancak bunu bazen ölçülmesi zor olabilen avantajlarla yapan ürünler içerir. Her ikisi de stratosfere ulaşan fiyatlar talep edebilir.

Bu benzerlikler, Bugatti ortak markalı üst düzey ev ses bileşenlerinin Salı günü duyurulmasının o kadar da şaşırtıcı olmamasıdır. Bugatti, “ev ses sisteminin Bugatti’sini” yaratmak için Tidal adlı bir Alman ses şirketi ile çalışıyor (müzik akışı hizmetiyle ilişkisi yok) ve “Royale” adlı bir çift hoparlörle başlıyor.

Bir Bugatti nerd iseniz, markanın 1930’da Royale olarak da adlandırılan devasa ve mantıksız bir şekilde zengin bir araç ürettiğini biliyor olabilirsiniz. Molsheim’daki millet sadece altı tane inşa etti ve Büyük Buhran denen küçük bir şey sayesinde sadece üç tane sattı. Tidal’ın Royale konuşmacılarıyla bu kaderi önlemeyi umduğundan şüpheleniyoruz, ancak pek çok başka, daha az uğursuz benzerlikler var.

Başlangıç ​​olarak, Royale hoparlörler dört woofer hoparlörü, tek bir üç yollu sürücü ve elmas diyaframlı bir tweeter kombinasyonunu kullanan büyük, yerde duran hoparlörlerdir. İlginç bir şekilde, Royale aktif bir konuşmacıdır. Bu, her bir hoparlörün kendi dahili amplifikasyonuna sahip olduğu anlamına gelir. Odyofil hoparlörlerin çoğu pasiftir, yani ayrı bir amplifikatör ve preamp tarafından çalıştırılmaları gerekir. Elektrikli hoparlörler, çeşitli ses kaynaklarınızı hoparlörlere bağlamanıza olanak tanıyan ısmarlama Bugatti markalı bir denetleyici ile eşleşecek.

Başlangıç ​​olarak, Tidal ve Bugatti iki özel sürümde 30 çift Royale üretiyor. Bunlara Edition Noir ve Edition Blanc denir ve – tahmin etmişsinizdir – bunlar sırasıyla siyah ve beyazdır. Daha sonraki sürümlerde neredeyse sınırsız miktarda özelleştirme olacaktır. Her bir hoparlör çok büyük ve yaklaşık 352 pound ağırlığında, bu yüzden bunları bir kitap rafına atmayı beklemeyin.

Fiyat henüz açıklanmadı, ancak bunu altı rakamlı aralıkta görmek şaşırtıcı olmayacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bugatti, Ev Ses Sistemi İşine Giriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör