OnePlus Watch, Google’ın Wear OS’u ile Gelebilir

İçerik: OnePlus Watch, Google’ın Wear OS’u ile Gelebilir

blank
CEO Pete Lau, OnePlus’ın Wear OS ekosistemi, Android TV ve Android akıllı telefonlar arasındaki bağlantıyı iyileştirmek için Google ile birlikte çalıştığını söyledi.

OnePlus Watch, oldukça uzun bir süredir söylenti değirmeninin bir parçası. Ancak yakın tarihli bir söylenti, birinci nesil OnePlus Watch için lansman planlarında belirsiz bir gecikme olduğunu öne sürerken, Kurucu Ortak ve CEO Pete Lau, bir medya yuvarlak masasında OnePlus’ın Wear OS tabanlı akıllı saatini getirmek için hala Google ile birlikte çalıştığını öne sürdü. Yönetici, bir akıllı saatin geliştirilmesinin devam ettiğini doğruladı. Şirketin, daha iyi bir birlikte çalışabilirlik deneyimi de dahil olmak üzere Wear OS’ye iyileştirmeler getirmek için Google ile birlikte çalıştığının altını çizdi. Bu çalışma, büyük üreticilerin pazardaki ilk donanımlarını piyasaya sürmeden önce genellikle yaptıkları şey olabilir.

Input’un aktardığı gibi Lau, OnePlus’ın cihazlar arasında daha iyi cihaz birlikte çalışabilirliği sağlamak için Wear OS ekosistemi, Android TV ve Android akıllı telefonlar arasındaki bağlantıyı geliştirmek için yazdığını söyledi.

“Bu, Google tarafından da çok olumlu bakılan bir şeydi, bu yüzden geliştirmeye çalıştığımız yön bu,” dedi.
İlginç bir şekilde Lau, OnePlus’ın akıllı saati için planları hakkında hiçbir ayrıntıdan açıkça bahsetmedi. Ancak yorumları, şirketin Google ile devam eden çalışmalarının, yeni cihazın gelecekte piyasaya sürülmesiyle sonuçlanabileceğini öne sürüyor.

OnePlus, Giriş raporunda 9to5Google’a bir açıklama yaptı ve şirketin akıllı saatinin Wear OS çalıştırdığının onaylanmadığını belirtti. Lau, Wear OS’deki çalışmayı Google ile doğrudan bir akıllı saatin geliştirilmesine bağlamadı, ancak OnePlus Watch’un Wear OS by Google’ı çalıştırması kesinlikle bir olasılık gibi görünüyor.

blank
OnePlus, Ekim ayında akıllı saat lansmanını yaptı, ancak o zamandan beri sessizliğini korudu

Ekim ayında OnePlus, resmi Twitter hesabı aracılığıyla şifreli bir teaser attı ve “OnePlus ekosistemine daha fazla şey geliyor. An meselesi.” Teaser ayrıca dairesel bir saat kadranı gösteren bir görüntü de taşıdı. Bu, Hindistan Standartları Bürosu (BIS) ve Singapur’un Infocomm Media Geliştirme Kurumu (IMDA) dahil olmak üzere sertifika portallarında görünen şirketin beklenen akıllı saatinin piyasaya sürülmesinde açık bir ipucu oldu. OnePlus Watch’un daha önce OnePlus 8T ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyordu. bu yıl. Bununla birlikte, en son amiral gemisi telefonla birlikte piyasaya çıkmadı. Tipster Max Jambor, yakın zamanda OnePlus Watch için lansman planlarının süresiz olarak ertelendiğini iddia etti.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Watch, Google’ın Wear OS’u ile Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör