Tesla’nın Tam Otonom Sürüş Özelliğini 2021’in Başlarında Gelecek

İçerik: Tesla’nın Tam Otonom Sürüş Özelliğini 2021’in Başlarında Gelecek

blank

Tesla, Tam Kendi Kendine Sürüş aboneliğinin kullanıma sunulması için zaman çerçevesini daraltıyor. Elon Musk, Twitter takipçilerine, aylık ödeme paketinin artık “gelecek yılın başlarında” geleceğini söyledi. Teorik olarak, birkaç ay içinde yüksek bir ön maliyet olmadan otonom (şu anda yarı otonom) özellikleri ekleyebilirsiniz.

Programınızı bu zaman çizelgesine göre planlamak istemeyebilirsiniz. Tesla daha önce 2020’nin sonuna kadar Tam Kendi Kendine Sürüş aboneliği sunmayı umuyordu ve bu açıkça gerçekleşmedi.

Aylık plan geldiğinde, benimsemeyi artırmanın anahtarı olabilir. Tesla’nızı kiralarsanız, EV’nizin kullanım ömrü boyunca Tam Kendi Kendine Sürüş kullanmak için çok fazla ödeme yapmanız gerekmeyebilir. Ayrıca, tam bir satın alma taahhüdünde bulunmadan özellikleri istediğiniz kadar deneme fırsatı da verebilir. Teknolojide tamamen satılmadıysanız, normal 10.000 $ ‘lık fiyatın göz korkutucu olduğunu söylemek normal gözüküyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla’nın Tam Otonom Sürüş Özelliğini 2021’in Başlarında Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör