Zoom Çıkış Düğmesi Güncellemesi Yayınlandı

İçerik: Zoom Çıkış Düğmesi Güncellemesi Yayınlandı

blank

Çoğu Zoom toplantısının en kötü yanı sondur. COVID-19 salgını sırasında aylarca izole olduktan sonra insan bağımızı kaybetmemiz gereken an olduğu için değil. Yakınlaştırma toplantısının sonu en kötüsüdür çünkü bir aramayı hızlı ve zarif bir şekilde sonlandırmak çok zordur.

Akıllı telefonda tipik bir Yakınlaştırmasız aramayla, telefonu kulağınızdan indirir ve aramayı sonlandır düğmesine dokunursunuz. Bu kadar.

Bir Yakınlaştırma toplantısında hoşça kalın, hoşça kalın, elinizi farenizin üzerine koyun, farenizi ekranda bulun, görüşmeyi bitir düğmesine doğru doğru yönde hareket ettirin, toplantıdan en kısa sürede ayrılmak için çaresizlik içinde söz konusu düğmeyi aşın mümkün ve son olarak videodaki düğmeyi tıklayın, burada hala toplantıda olan herkes bu süreçten geçerken gözlerinizde büyüyen çaresizliği görebilir.

Anomaly’de yaratıcı bir yönetmen olan Brian Moore, Zoom toplantılarından ayrılmayı kolaylaştırmak için kendi görevini üstlendi. Toplantıdan anında ayrılmak için çekebileceği fiziksel bir lamba kablosu kullanmanın bir yolunu buldu.

Burada olasılıklar sonsuz görünüyor ve umarım daha fazla insan Zoom görüşmelerinden hızla çıkmak için eğlenceli yollar yaratır. Belki de yaratıcı bir Zoom arka planına sahip olmanın yerini alan 2021 trendi olacaklar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Zoom Çıkış Düğmesi Güncellemesi Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör