Among Us Kasım’da Neredeyse Yarım Milyar Kullanıcıya Ulaştı

İçerik: Among Us Kasım’da Neredeyse Yarım Milyar Kullanıcıya Ulaştı

blank
SuperData’ya göre, aylık oyuncular söz konusu olduğunda şimdiye kadarki en popüler oyun.

Pazar araştırmacısı SuperData’ya göre, COVID-19 kilitlenmeleri sırasında popülaritesini artıran çevrimiçi oyun Aramızda, Kasım ayında yaklaşık yarım milyar aktif kullanıcı vardı. Firma, aylık oyuncular söz konusu olduğunda şimdiye kadarki en popüler oyun, diyor.

2018 yılında piyasaya sürülen çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu, 6.5 milyon takipçiye sahip olduğu Twitch’teki flamalar sayesinde ani bir ilgi artışı yaşadı. ABD Temsilcisi Alexandria Ocasio-Cortez bile oyunu Twitch’te Ekim ayında yayınladı; Akış 439.000 eşzamanlı izleyiciyle zirveye ulaştı ve onu platform tarihinde en çok izlenen üçüncü tek akış haline getirdi.

SuperData, Kasım ayında dijital oyunların aylık gelirde rekor olan 11,5 milyar dolar kazandığını söyledi. Rapora göre Call of Duty: Black Ops Cold War 5,7 milyon dijital ünite sattı, Assassin’s Creed Valhalla 1,7 milyon ünite sattı ve Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 4 ve 5 genelinde 663.000 dijital ünite sattı. World of Warcraft: Shadowlands’in piyasaya sürülmesi, oyunun 2008’den bu yana en yüksek aylık gelire ve 2010’dan beri en fazla oyuncu sayısına ulaşmasını sağladı.

Among Us nedir? Nasıl oynanır?

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Among Us Kasım’da Neredeyse Yarım Milyar Kullanıcıya Ulaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör