OnePlus CEO’su, ilk Akıllı Saatinin 2021’de Geleceğini Doğruladı

İçerik: OnePlus CEO’su, ilk Akıllı Saatinin 2021’de Geleceğini Doğruladı

blank
Şirket, birkaç yıl önce orijinal akıllı saat planlarını iptal etmek zorunda kaldı.

OnePlus bir akıllı saat üzerinde çalışıyor ve onu gelecek yılın başlarında piyasaya sürmeyi planlıyor, şirketin CEO’su Twitter’da açıkladı. Pete Lau, Çinli üreticinin ilk denemesinden yıllar sonra akıllı saat hırslarını yeniden canlandırdığına dair birkaç ay önce haberleri doğruladı. OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei, 2016 yılında şirket giyilebilir cihaz planlarını halihazırda iptal ettikten sonra dairesel bir akıllı saat tasarımının çizimlerini paylaştı. Görünüşe göre, üretici o sırada akıllı telefonlara odaklanmaya karar verdi ve telefon dışı projelerini öldürdü.

Şirketin o zamandan beri akıllı telefon dışı ürünleri piyasaya sürdüğünü görünce – örneğin, OnePlus Tomurcuklarını birkaç ay önce piyasaya sürdü – akıllı saat pazarına girmeyi planladığını hayal etmek o kadar da zor değil. Ancak Lau, yaklaşan giyilebilir cihazla ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı, bu nedenle eski dairesel tasarımı koruyup korumayacağı belli değil.

9to5Google’ın belirttiği gibi, Google’ın Wear işletim sistemini çalıştırıp çalıştırmayacağı da belirsizliğini koruyor. Lau daha önce OnePlus’ın işletim sisteminin bazı kısımlarında ince ayar yapmak için Google ile birlikte çalıştığını söylemişti, ancak şirket bunun platform tarafından desteklenen yaklaşan bir akıllı saatin onayı olduğunu reddetmişti. Bu noktada tek bildiğimiz, cihazın önümüzdeki yıl piyasaya çıkacağı. Üreticinin Mart 2021’de OnePlus 9 ve 9 Pro telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor ve aynı zamanda ilk akıllı saatini de tanıtabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus CEO’su, ilk Akıllı Saatinin 2021’de Geleceğini Doğruladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör