Samsung Galaxy S10 Lite, Android 11 Tabanlı 3.0 Güncellemesi.

İçerik: Samsung Galaxy S10 Lite, Android 11 Tabanlı 3.0 Güncellemesi.

blank
Samsung Galaxy S10 Lite, güncellemeyle birlikte yenilenen bir kullanıcı arayüzü ve Aralık 2020 Android Güvenlik yaması alıyor.

Hindistan ve İspanya’daki Samsung Galaxy S10 Lite akıllı telefonlar, bir rapora göre Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini almaya başladı. Güncelleme, yeniden tasarlanan UI öğeleri, gelişmiş hızlı panel, geliştirilmiş dinamik kilit ekranı ve güncellenmiş Samsung uygulamaları gibi One UI 3.0 özelliklerini beraberinde getiriyor. Güncelleme ayrıca Aralık 2020 Android güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Ancak bu serideki Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10 + ve Galaxy S10 5G gibi diğer telefonlar henüz güncellemeyi almadı.

İlk olarak SamMobile tarafından tespit edilen Samsung Topluluğu’ndaki bir gönderiye göre, Samsung Galaxy S10 Lite için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesi G770FXXU3DTL1 ürün yazılımı sürümünü taşıyor. Güncellemenin dosya boyutu 2.053,34 MB ve Hindistan ve İspanya’da kullanıma sunuluyor. XDADevelopers tarafından hazırlanan bir rapora göre, güncellemenin ABD, Rusya, BAE ve Panama’da da kullanıma sunulduğu görülüyor. Samsung’un güncellemeyi önümüzdeki haftalarda daha fazla pazarda yayınlaması bekleniyor.

Güncelleme hem Android 11 hem de One UI 3.0 ile ilgili özellikleri Samsung Galaxy S10 Lite’a getiriyor. Yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü tasarımı, daha iyi animasyonlar, sohbet balonları ve her zaman açık ekranda iyileştirmeler var. Kullanıcılar ayrıca bildirimler gölgesindeki konuşmalar için özel bir bölüm ve özel bir medya oynatma widget’ı alacaklar. Güncellemenin ayrıca performansı ve pil optimizasyonunu iyileştirdiği bildiriliyor.

Yukarıda belirtilen ülkelerde Samsung Galaxy S10 Lite kullanıcısıysanız ve güncelleme ile ilgili henüz bir bildirim almadıysanız, Ayarlar> Sistem güncellemeleri> Sistem güncellemelerini kontrol et> Şimdi indir seçeneğine giderek manuel olarak kontrol edip yükleyebilirsiniz. > Güncellemeyi yükle.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S10 Lite, Android 11 Tabanlı 3.0 Güncellemesi.

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör