Microsoft, Xbox “Cyberpunk 2077” geri ödeme politikasını genişletiyor

İçerik: Microsoft, Xbox “Cyberpunk 2077” geri ödeme politikasını genişletiyor

Cyberpunk 2077’nin konsol lansmanı, hafifçe söylemek gerekirse bir karmaşa oldu. Şimdi, Microsoft oyun için geri ödeme politikasını genişletti. Bir sonraki duyuruya kadar, Cyberpunk 2077’yi Microsoft Store’dan dijital olarak satın alan herkesin tam bir geri ödeme talep edebileceğini söyledi. Bunu, “her oyuncunun Xbox’ta beklediği deneyimi yaşayabilmesini sağlamak” için yapıyor.

Xbox Support Twitter hesabı, “CD Projekt Red’deki geliştiricilerin son derece zorlu koşullarda Cyberpunk 2077’yi sevk etmek için çok çalıştıklarını bilsek de, bazı oyuncuların eski konsollardaki mevcut deneyimden memnun olmadıklarının da farkındayız,” diye yazdı. “Bugüne kadar, talep eden müşterilerin büyük çoğunluğuna geri ödeme yaptık.”

Sony, Perşembe gecesi hatalarla dolu oyunu PlayStation Store’dan kaldırdı ve isteyen oyunculara tam para iadesi teklif etti. Cyberpunk 2077, yazım sırasında hala Microsoft Store’da listelenmektedir. Bu arada Best Buy, açılmış olanlar da dahil olmak üzere belirli konsol kopyalarının iadesini 21 Aralık’a kadar kabul edeceğini açıkladı.

CD Projekt Red, oyunun konsollardaki sorun dizisini düzeltmek için önümüzdeki birkaç ay içinde iki büyük yama ve bazı küçük güncellemeler sunmayı planlıyor. Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan çıkmış olsa da oyuna takılan PS4 ve PS5 oyuncuları yine de yamaları alacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Xbox “Cyberpunk 2077” geri ödeme politikasını genişletiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak

Hayatta Kalma Oyunu Rust 21 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One’da Olacak: Nihayet, çok oyunculu hayatta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör