Nuro’nun Sürücüsüz Arabaları Teslimat Yapmaya Başlayacak

İçerik: Nuro’nun Sürücüsüz Arabaları Teslimat Yapmaya Başlayacak

blank

Bu yılın başlarında, teslimat hizmeti Nuro, Kaliforniya’da tamamen sürücüsüz araçları test etme izni alan ikinci şirket oldu ve şimdi başka bir dönüm noktası olduğunu iddia edebilir. Kaliforniya’daki DMV, eyaletteki ilk Otonom Araç Dağıtım İznini şirkete verdi. Düzenleyici onayı ile Nuro, California’da ticari bir otonom araç hizmeti vermeye başlayabilir.

Nuro, San Mateo ve Santa Clara ilçelerinde “yakında” teslimat yapmaya başlayacağını ve bunu takip edecek “yerleşik” bir perakende ortağıyla ortaklık duyurusu yapacağını söyledi. Sevimli R2 teslimat araçlarından birini (yukarıda resmedilmiştir) çalışırken görmeyi umuyorsanız, beklemeniz gerekir; başlangıç, R2’yi harekete geçirmeden önce otonom Toyota Prius arabalarından oluşan filosuyla mal taşımacılığına başlayacak.

Bugünün duyurusu Nuro için daha iyi bir zamanda olamazdı. The New York Times tarafından derlenen verilere göre, şirketin ticari hizmetinin ilk sunulacağı iki ülke, yakın zamanda günde ortalama 1.500 COVID-19 vakası bildirdi. San Mateo ve Santa Clara’daki pek çok kişi ve aslında eyaletin çoğu, yerel markete gitme riskini almaktansa yiyeceklerinin kendilerine teslim edilmesini tercih ederdi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nuro’nun Sürücüsüz Arabaları Teslimat Yapmaya Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör