Samsung Galaxy Buds Pro 28 Saatlik Kadar Pil Ömrüne Sahip

İçerik: Samsung Galaxy Buds Pro 28 Saatlik Kadar Pil Ömrüne Sahip

blank
Samsung Galaxy Buds Pro’nun 35db’ye kadar gürültü iptali sunduğu iddia ediliyor.

Pil ömrü ve IP derecelendirmesi gibi Samsung Galaxy Buds Pro’nun temel özellikleri, resmi duyurularından önce sızdırıldı. Bilinen bir haberciye göre, söylentilere göre Galaxy Buds Pro gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, IPX7 su geçirmezlik derecesine ve 28 saate kadar pil ömrüne sahip olacak. Daha önceki bir raporda, bu kulaklıkların kafa izleme ve ses algılama özellikli 3D uzamsal ses gibi özelliklerle gelebileceği iddia edildi.

Tipster Ishan Agarwal, 91Mobiles ile işbirliği içinde, Samsung Galaxy Buds Pro’nun ayrıntılı temel özelliklerine sahiptir. Kulaklıkların 11 mm bas sürücüleri ve 6.5 mm tweeter koaksiyel çift hoparlörlerle donatılmış olarak geleceğini söylüyor. Sızıntı ayrıca, 35dB’ye kadar gürültü giderme sunacaklarını ve çift bağlantı özelliğine sahip olacaklarını iddia ediyor, bu da kulaklıkların aynı anda iki cihaza bağlanabileceği anlamına geliyor.

Dahası, ihbarcı, Samsung Galaxy Buds Pro’nun şarj çantasının pil gücünü de içeren 28 saate kadar pil ömrü sunacağını söylüyor. Kulaklıkların ayrıca IPX7 su geçirmezlik derecesine sahip olduğu iddia ediliyor.

Daha önceki raporlar, kulaklıkların bazı özelliklerine de değindi. Bir rapora göre, Samsung Galaxy Buds Pro, kafa takibi ve ses algılama özellikli 3D uzamsal ses gibi özelliklerle gelebilir. Agarwal aynı özellikleri daha önceki bir tweet’te de sızdırmıştı. Kulaklıklar ayrıca 360 derecelik sızdırılmış bir tanıtım animasyonunda gösterildi. Galaxy Buds Pro kulaklıkların, Galaxy S21 serisiyle birlikte Ocak 2021’de piyasaya sürüleceği söyleniyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Buds Pro 28 Saatlik Kadar Pil Ömrüne Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör