HBO Max Ocak Ayında “Batman: The Animated Series” Yayınlayacak

İçerik: HBO Max Ocak Ayında “Batman: The Animated Series” Yayınlayacak

blank
“Batman Beyond” önümüzdeki ay yayına giriyor.

Warner Bros.’un 2021 filmlerinin tamamı, 2021 boyunca HBO Max’e gitmeden önce, yayın hizmetinin Batman hayranları için bir ziyafeti var. Gizmodo tarafından tespit edildiği üzere, platform 1 Ocak’tan itibaren Batman: The Animated Series ve Batman Beyond yayınlarına başlayacak.

İkisinin tanıtılmasına gerek yok. Animasyon Serisi, şimdiye kadar yaratılmış en iyi Batman uyarlamalarından biri olarak kabul edilir. Animasyon açısından bakıldığında, aynı zamanda teknik bir harikaydı. Bu arada Batman Beyond, hayranlarından gelen bazı şüpheciliğin ardından, çizgi romanların kapsamlı bir şekilde değinmediği temaları keşfederek bir kült klasik haline geldi. Bunlar sizi daha fazlasını istemeye bırakırsa, HBO Max ayrıca bir dizi animasyonlu Batman filmi ve Batman Başlıyor – Christopher Nolan muhtemelen filmini akış hizmetinde izlememenizi tercih ederdi.

O zamana kadar, başka bir klasik DC kahramanını iş başında yakalayabilirsiniz. 25 Aralık’ta Wonder Woman 1984’ün ilk çıkışı öncesinde HBO Max, Wonder Woman: The Complete Series’i arka kataloğuna ekledi. Ve süper kahramanlar size göre değilse, önümüzdeki ay HBO Max’e gelecek diğer önemli film ve diziler arasında Snowpiercer’ın birinci sezonu, Ocean’s 8 ve Quentin Tarantino klasikleri Kill Bill: Vol 1 ve 2 ve Reservoir Dogs yer alıyor. Ayrıca Ocak ayından itibaren Gossip Girl’ün altı sezonunu da yakalayabilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: HBO Max Ocak Ayında “Batman: The Animated Series” Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör