Xiaomi, Snapdragon 888 Performansını Göstermek İçin Video Yayınladı

İçerik: Xiaomi, Snapdragon 888 Performansını Göstermek İçin Video Yayınladı

Mi 11 teaserları, Xiaomi’nin yeni amiral gemisi telefonunun sahnesini hazırlamak için Web’e ulaşmaya başladı. İlk teaserlardan biri, yeni Mi serisi akıllı telefonun farklı bir kamera deneyimi sunmak için bir “hesaplamalı fotoğrafçılık” teknolojisi ile geleceğini gösteriyor. Mi 11’in ayrıca düşük ışıkta gelişmiş fotoğrafçılık ve videografi sunduğu da öne sürülüyor. Ek olarak Xiaomi, Mi 11’de LPDDR5 RAM’in varlığını doğruladı. Yeni ifşaatlar, Çin pazarındaki Mi 11 lansmanından sadece birkaç gün önce geldi.

Weibo’da yayınlanan birkaç teaser’a göre, Xiaomi Mi 11, tamamen yeni bir kamera donanımının yanı sıra yazılım algoritmaları kullanması muhtemel hesaplamalı fotoğrafçılığa sahip olacak. Xiaomi, yeni Mi amiral gemisinde geliştirilmiş düşük ışıklı videografiyi vurgulamak için bir video örneği sağladı. Ayrıca, yükseltilmiş performans sonuçları sağlamak için mevcut Mi 10 modellerine göre gelişmiş optikler bekleyebilirsiniz.

Xiaomi, kamera odaklı ayrıntılara ek olarak, Weibo’da Mi 11’deki LPDDR5 RAM’i ve 6.4Gbps’ye varan hızları onaylayan başka bir teaser yayınladı. Şirket, Mi 10 ve Mi 10 Pro’da da aynı RAM’i kullandı. Bununla birlikte, en son Qualcomm Snapdragon 888 SoC’nin bu sefer eşleştirilmesi, önceki modellere göre bazı geliştirmeler getirmesi muhtemeldir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi, Snapdragon 888 Performansını Göstermek İçin Video Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör