Epic, Yılın Geri Kalanında Her Gün Ücretsiz Bir Oyun Veriyor

İçerik: Epic, Yılın Geri Kalanında Her Gün Ücretsiz Bir Oyun Veriyor

blank

Eğer bir oyuncuysanız – veya sadece The Cheapskate’i ara sıra ziyaret ediyorsanız – muhtemelen Epic Games’in her Perşembe en az bir ücretsiz oyun verdiğini biliyorsunuzdur. Epic, 2020’nin geri kalanında işleri biraz sarsıyor. Yılbaşına kadar her gün Epic, farklı bir ücretsiz oyun sunuyor. Yani sadece ücretsiz oyununuzu almak için hızlı hareket etmeniz gerekmeyecek, aynı zamanda sık sık kontrol etmeniz de fayda sağlayacaktır. Kartlarınızı doğru oynarsanız, 2021’de oynayabileceğiniz 10 oyun daha toplama şansınız var.

Perşembe gününden sonra, haftanın geri kalanında Oculus Quest 2 ve Stadia hesabımla tatil yapacağım. Merak ediyorsanız, uzun hafta sonu boyunca kalan oyunlar Darkest Dungeon, My Time At Portia ve Night in the Woods olacak gibi görünüyor. (Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, bu bağlantılar GameSpot’taki ilgili sayfalarına gider.) Bunlardan birini ücretsiz mi istiyorsunuz? Günün oyununu talep etmek için her sabah saat 8: 00’den başlayarak 24 saatiniz var, bu saatten sonra bir sonraki günün oyunuyla değiştirilecektir. Noel Günü’nde veya hafta sonu herhangi bir zamanda buradaysanız ve ücretsiz oyunu istiyorsanız – her ne olursa olsun – Epic’in Ücretsiz Oyunlar sayfasında bulabilirsiniz.

Epic’in haftalık hediyesinde yeniyseniz, şu şekilde çalışır: Henüz bir hesabınız yoksa, ücretsiz Epic hesabınız için kaydolun. O zaman ücretsiz oyununuzu sonsuza kadar saklamak için alın. İstemiyorsanız hemen yüklemenize bile gerek yok.

Yılın geri kalanı için günlük ücretsiz oyunların tam listesi sızdırıldı. Bağlı olmayan Twitter kullanıcısı @jovanmunja’ya göre, yılın geri kalanına ait oyunların listesi buna benziyor. 18 Aralık’ta tweet attığımızda, liste şimdiye kadar gördüğümüz sürümlerle mükemmel bir şekilde eşleşiyor ve bu, hafta sonu tatilinde hangi oyunların kapılacağını söylemek için makalenin önceki bölümlerine güvendiğim liste:

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Epic, Yılın Geri Kalanında Her Gün Ücretsiz Bir Oyun Veriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör