Tesla’yı En İyi Elektrikli Otomobil Yapan Nedir

blank

İçerik: Tesla’yı En İyi Elektrikli Otomobil Yapan Nedir

2020’yi kapatırken, kısa satıcıların ısrar etmek için çok pahalıya ödediğinin aksine, Tesla’nın hiçbir şeye benzemediği açık. Tesla’nın S&P 500’e yakın zamanda eklenmesi, tarihinin en büyük tekli eklemesiydi ve bu yazı itibariyle Tesla, Volkswagen, Toyota, Nissan, Hyundai, GM, Ford, Honda, Fiat Chrysler ve Peugeot’nun toplamından daha değerli. Bunu yapan birçok yatırımcı aptal olamaz, bu yüzden Tesla’yı harika yapan şeyin ne olduğunu keşfetmek istedim – bunu 2020’den önce adlandırmazdım.

Tanıdığım çok az kişi Tesla’nın arabaları ve insanlarıyla CNET Roadshow’un baş editörü Tim Stevens ve Roadshow’un değerlendirme editörü Antuan Goodwin kadar çok zaman geçirdi.

Tim Stevens, “Yıllar boyunca birçok Tesla şüpheci, X şirketinin Y otomobilini serbest bırakmasını bekle ve bu Tesla’nın sonu olacak diyor” diyor. “Bunu Jaguar I-Pace, Porsche Taycan ve Audi e-tron hakkında duyduk, ancak Tesla hala başarılı olmaya devam ediyor.”

Tesla’nın olgun bir otomobil üreticisi olarak kusurları hakkında çok şey yapıldı. Antuan Goodwin, “Yapı kalitesi, iç tasarımları … ve otonom sürüş teknolojisi hakkındaki mesajları ve bunun gerçekle nasıl örtüştüğü hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyebilirsiniz” diyor. “Ancak Tesla, başka hiçbir şey olmasa bile kurşun geçirmez elektrifikasyon teknolojisi yaptıklarını defalarca kanıtladı.”

blank

Tesla’nın eleştirmenleri, başarısının, ABD pazarındaki tüm arabaların yaklaşık% 1’ini satan (2020’nin ilk yarısında ABD EV satışlarının% 80’inden fazlasını iddia etse de) minik bir havuzdaki büyük bir balık olduğunu belirtecek. karbon kredisi satışı olmadan sıralı olarak karlı olmalı ve arabaları Tüketici Raporları güvenilirlik sıralamasının en altına yakın bir sırada yer almalıdır. Tüm bunlar doğru, ancak şirketin otomobil endüstrisinin gittiği yer gibi görünmesi, tüketicilerin bir Tesla’ya sahip olmayı sadece bir araç değil, benzersiz bir ifade olarak görmesi gerçeğiyle birlikte galip geliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla’yı En İyi Elektrikli Otomobil Yapan Nedir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör