En iyi Apple Watch Uygulamaları

İçerik: En iyi Apple Watch Uygulamaları

İşte En iyi Apple Watch Uygulamaları ;

blank

Noise

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, ortamınızdaki ortam sesini ölçmek için Gürültü uygulamasını kullanabilirsiniz. Desibel seviyesi işitme duyunuzun etkilenebileceği bir noktaya yükseldiğinde, uygulama bileğinize bir dokunuşla sizi bilgilendirebilir.

Döngü Takibi

Kadınlar, baş ağrısı veya kramplar gibi akış bilgileri ve semptomlar dahil olmak üzere adet döngünüzle ilgili ayrıntıları kaydetmek için Döngü İzleme uygulamasını kullanabilir. Bu verileri kullanarak uygulama, bir sonraki adet döneminizi veya doğurganlık döneminizin başlamak üzere olduğunu tahmin ettiğinde sizi uyarabilir.

EKG

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, elektrokardiyogram (bazen kardiyologlar tarafından EKG olarak adlandırılır) çekmek için EKG uygulamasıyla birlikte çalışan bir elektrikli kalp atış hızı sensörünüz vardır. Ayrıca bir iPhone 6S veya sonraki bir modeline ihtiyacınız olacak ve hem telefonun hem de saatin sırasıyla iOS ve WatchOS’un en son sürümünde olması gerekecek. Ayrıca tüm bölgelerde mevcut değildir.

blank

Haberler

News uygulaması, ilgi alanlarınıza göre seçtiği hikayeleri size göstererek, güncel olayları anında takip etmenize yardımcı olur. Ancak, tüm bölgelerde mevcut değildir.

Nefes

Nefes uygulaması, bunu yapmak için her gün birkaç dakikanızı ayırmayı hatırlamanıza yardımcı olur: nefes alın (bu, özellikle söz konusu News uygulamasını kontrol ettikten sonra kullanışlı olabilir). Nefes hatırlatıcılarını ayarlayabilir veya sessize alabilir ya da duraklatma ve gevşeme konusunda yardım almak istediğinizde uygulamayı açabilirsiniz. Sizi 1 ila 5 dakika boyunca nefes alıp vermeye teşvik eden bir animasyon göreceksiniz. Bu nefes seansları sırasında kalp atış hızınızı da kontrol edebilirsiniz.

blank

Kamera

Saatinizin kendisiyle fotoğraf çekemezsiniz. Ancak Kamera uygulamasıyla saatiniz, iPhone’unuzun kamerası için bir uzaktan kumanda görevi görebilir. Selfie çekmenize veya odanın diğer ucunda telefonunuzla kayıt yapmaya başlamanıza yardımcı olmak için kullanın, böylece sonunda o büyük grup çekimindeki herkesi yakalayabilirsiniz.

blank

Walkie-Talkie

Walkie-Talkie uygulaması, Apple Watch kullanan başka bir kişiyle sohbet etmek için saatinizi telsiz olarak kullanmanıza olanak tanır. Konuşmak için bir düğmeye basıyorsunuz ve cevabı dinlemek için bırakıyorsunuz. Uygulama tüm bölgelerde mevcut değildir ve her iki katılımcının da Bluetooth bağlantısı üzerinden iPhone, Wi-Fi veya hücresel bağlantıya sahip olması gerekir. Ayrıca uygulama aracılığıyla biriyle bağlantı kurmak için bir daveti kabul etmelisiniz – sizinle konuşmaya başlayamazlar.

Sesli Notlar

İPhone’da olduğu gibi, kişisel notlarınızı ve hareket halindeyken hatırlamanız gereken şeyleri kaydetmek için Apple Watch’unuzdaki Sesli Notlar uygulamasını kullanabilirsiniz. Saate kaydettiğiniz sesli notlar, aynı Apple Kimliği ile giriş yaptığınız diğer tüm iOS aygıtlarıyla otomatik olarak eşitlenir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: En iyi Apple Watch Uygulamaları

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör