LG’nin Yeni Buzdolaplarını Sesinizle Açabilirsiniz

İçerik: LG’nin Yeni Buzdolaplarını Sesinizle Açabilirsiniz

blank

Ses kontrollü buzdolapları zaten pratik bir gerçektir, ancak LG onları özellikle kullanışlı hale getirebilir. Teknoloji devi, kapıyı sesli komutla açabilen 2021 serisi bir InstaView buzdolabını tanıttı. Bu elbette elinizi yiyecekle dolu olduğunda kullanışlıdır, ancak dokunduğunuz şeye dikkat etmeniz gereken bir salgın sırasında da yardımcı olabilir.

Amazon Dash yenileme, buz ve su sebillerini kontrol etme veya günün programını sorma gibi daha geleneksel ses özelliklerini bekleyebilirsiniz.

Yeni modeller ayrıca su sebili muslukları için UV ışığı bazlı dezenfeksiyonu da ekliyor (yine, bir pandemide faydalıdır). LG aynı şekilde, InstaView’un aynı adı taşıyan görünüme sahip özelliği ve yan yana buzdolaplarında buz yapma seçeneği için yüzde 23 daha büyük bir cam panel vaat ediyor.

CES odaklı duyurular için her zaman olduğu gibi, LG, güncellenen cihazların fiyatını veya kesin çıkış tarihlerini belirtmedi. Geçmiş InstaView modellerine benzer bir prim taşımalarını bekleriz. Bu ses kontrolü dengeyi bozabilir, en azından ellerinizi kullanmadan açmanın sizi biraz güçlükten kurtaracak kadar yiyecek getirirseniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG’nin Yeni Buzdolaplarını Sesinizle Açabilirsiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör