Tesla’nın Yeni Güncellemesi, Arabanızı Bir Müzik Kutusuna Dönüştürüyor

İçerik: Tesla’nın Yeni Güncellemesi, Arabanızı Bir Müzik Kutusuna Dönüştürüyor

blank

Tesla’nız yakında müzik zevkinizi dünyaya yayınlayabilir – en azından doğru arabaya sahipseniz. Electrek, Tesla’nın söz verdiği tatil güncellemesini yayınladığını ve en önemli parçanın, daha sonraki Model 3 üretim çalışmaları gibi, yaya hoparlör sistemine sahip yeterince yeni bir EV’ye sahip olduğunuz sürece medyayı dışarıya pompalayan bir Boombox modu gibi göründüğünü belirtti. Muhtemelen bunu salgın sırasında partiler için kullanmayacaksınız ve yerel yasaları kontrol etmelisiniz, ancak normal ses seviyesini yükseltip pencereyi açık bırakmaktan daha etkilidir (daha güvenli olduğundan bahsetmiyorum bile).

Elon Musk, bu yeni arabalardaki korna sesini normal korna sesleri dışında bir şeye özelleştirebileceğinizi de sözlerine ekledi. Diğer güncellemeler arasında, aküyü ve kabini prize takmadan ön koşullandıran daha akıllı Planlı Kalkış, daha büyük sürüş görselleştirmeleri (Otopilot için yararlı) ve Supercharger’daki açık stall sayısının bir bakışta görüntülenmesi yer alıyor.

Musk, yaya hoparlörü olmayan bir Tesla aracınız varsa güncellemenin pek “yangın” olmadığını kabul etmekte hızlı davrandı – ki çoğu bu. Yönetici, Tesla’nın bitiremeyeceği “daha fazla şey geliyor” dedi. Yine de, Parti Modu ihtiyaçlarınız için gereğinden fazla ise eklemeyi takdir edebilirsiniz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla’nın Yeni Güncellemesi, Arabanızı Bir Müzik Kutusuna Dönüştürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör