Yeni Telefonların Artık Kılıfa İhtiyacı Yok

İçerik: Yeni Telefonların Artık Kılıfa İhtiyacı Yok

blank

Hala bir telefon taşıyorsun, düşürmekten korkuyorsun. Yeni iPhone 12 çizik düşürme testlerinin çok başarılı geçmesine rağmen, seramik kalkan ekranı sayesinde Apple yine de bir kılıf kullanmanızı tavsiye ediyor. Böylece, onu bir eklenti kılıfına, belki ekstra güvenlik için bir parmak halkasına koyarsınız ve sonunda “ince” telefonunuzla alay eden bir paket elde edersiniz.

Öyleyse, inceden çekici bir şekilde kalın olana kadar değişen yeni tür sağlam telefonlardan birini düşünmenin zamanı geldi. Hepsinde yerleşik düşme ve smaç direnci var, davaya gerek yok. Ve tipik olarak, hiçbir iPhone veya Samsung Galaxy telefonun kopyalayamayacağı bir dizi kullanışlı özellik sunarlar. Tipik telefonların evrensel olarak mükemmel hale geldiğini düşünüyorsanız, haklısınız – bu yüzden yeniden heyecanlanmaya hazırlanın.

Örneğin, Samsung XCover Pro ve Cat S52, sırasıyla en hafif ve en ince sağlam telefonlar olma iddiasındadır (Cat S52 yalnızca ABD’de bir gri market cihazı olarak mevcuttur). Daha büyük ancak şık Cat S61, sıcaklık ve mesafe için benzersiz sensörler sunar. Küçültülmüş UniHertz AtomXL, sağlam telefon stil kitabına yeni bir sayfa yazarken, Kyocera DuraForce Pro 2 ve Sonim XP8, bu kıyamete hazır cihazları saran sağlam hatlar için özür dilemiyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Telefonların Artık Kılıfa İhtiyacı Yok

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör