iQoo 7 BMW Edition için 11 Ocak’da Lansman Yapılacak

İçerik: iQoo 7 BMW Edition için 11 Ocak’da Lansman Yapılacak

blank

iQoo 7 BMW Sürümü, 11 Ocak’ta Çin’de yerel saatle 19: 30’da (5pm IST) piyasaya sürülecek, şirket Çin mikroblog web sitesi Weibo’daki bir gönderi aracılığıyla duyurdu. Telefonun Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendiği onaylandı. Önceki teaser’lar, telefonun üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacağını da gösteriyor. İQoo 7 BMW Edition, arkada yukarıdan aşağıya uzanan üç renkli BMW M Motorsport çizgileri ile gelecek. Şirket ayrıca telefonla ilgili yeni detayları ayrı bir gönderide paylaştı. İQoo 7 BMW Edition, henüz piyasaya sürülmemiş ve onunla birlikte piyasaya çıkması beklenen iQoo 7’nin bir çeşididir.

iQoo 7 BMW Edition lansmanı, özellikler
iQoo, 11 Ocak’ta yerel saatle 19: 30’da (17:00 IST) Çin’de iQoo 7 BMW Edition’ı piyasaya süreceğini duyurmak için Weibo’ya gitti. Gönderide paylaşılan afiş, telefon için herhangi bir özellik ortaya koymuyor. Bununla birlikte, ayrı bir gönderi, iQoo 7 BMW Edition’ın Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceğini, gelişmiş bir LPDDR5 RAM sürümüne ve ayrıca UFS 3.1 depolamanın gelişmiş bir sürümüne sahip olacağını söylüyor. Telefon, en son Qualcomm SoC sayesinde 5G desteği ile gelecek.

iQoo 7, Çin’deki KPL Games (King Pro League) eSports etkinliği için resmi oyun makinesi olacak. KPL eSpor etkinliği, ülkede her yıl sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde düzenlenmektedir.

Telefon hakkında tasarım ve teknik özellikler açısından bilinenlerin hemen hemen hepsi bu kadar. Görünüşe göre, kamera modülü Vivo V20 2021’e benzer bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Üç sensör, aşağıdaki flaşla bir üçgen oluşturuyor ve dikdörtgen bir kamera modülüne yerleştirilmiş. 11 Ocak’taki lansmana yaklaştıkça iQoo 7 hakkında daha fazla bilginin açıklanması bekleniyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 7 BMW Edition için 11 Ocak’da Lansman Yapılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör