Obi-Wan Kenobi Disney Plus’da Yayınlanmaya Başlıyor

İçerik: Obi-Wan Kenobi Disney Plus’da Yayınlanmaya Başlıyor

blank

Ewan McGregor, Disney’in yayın hizmetinde bir canlı aksiyon şovunda sürgündeki Jedi Master’ı yeniden oynayacak ve Hayden Christensen, Darth Vader olarak geri dönecek.

Ne zaman çıkacak?
Henüz bilmiyoruz. Şovun çekime bu yaz başlaması gerekiyordu, ancak McGregor Ekim ayında Graham Norton’a çekimlerin Mart 2021’de başlayacağını söyledi.

Sonuç olarak, çıkış tarihinin 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında olması muhtemel. Geçen yıl McGregor, altı saatlik bölümlerden oluşacak ve ET’ye bunun tek sezonluk bir gösteri olarak planlandığını söyledi.

Disney, Netflix’in tam sezon düşüş yaklaşımının aksine, haftalık olarak akış hizmetinde bölümleri bırakıyor.

Obi-Wan Kenobi kim?
Gerçekten bilmiyorsanız, gerçekten birkaç Star Wars filmi izlemelisiniz. Hızlı versiyon: Obi-Wan Kenobi, ilk kez 1977’de Alec Guinness’in oynadığı A New Hope’da ekrana gelen bir Jedi Ustasıdır. Bu film, genç Luke Skywalker’ın Güç’ün daha büyük dünyasına ilk adımlarını atmasına yardım ettiğini gördü. O filmin ilerleyen bölümlerinde Obi-Wan, en sonunda Anakin Skywalker olduğu ortaya çıkan eski çırağı Darth Vader tarafından vuruldu, Luke’un babası ve bir Jedi karanlık tarafa döndü.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Obi-Wan Kenobi Disney Plus’da Yayınlanmaya Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör