Apple AirPods Max Gürültü Önleme-Geçiş Sorunu: Nasıl Onarılır

blank
Apple AirPods Max Gürültü Önleme-Geçiş Sorunu: Nasıl Onarılır

İçerik: Apple AirPods Max Gürültü Önleme-Geçiş Sorunu: Nasıl Onarılır

AirPods Max kullanıcılarının yeni Apple kulaklıklarında bir gürültü giderme sorunu yaşadığı bildiriliyor. Sorun, mevcut iki gürültü kontrol modu arasında geçiş yapılırken ortaya çıkar: aktif gürültü iptali (ANC) ve ortam modu. Kullanıcılar iki mod arasında geçiş yaptığında, sadece bir kulaklık yanlışlıkla mod değiştirirken diğeri önceki girişte kalır. Bildirildiğine göre bu durumda basit bir düzeltme var ve sıfırlama sorunu çözmeye yardımcı olmalı. Bunun dışında AirPods Max kullanıcıları, R’lerinde yoğunlaşma sorunları da bildirdiler.

MacRumors, bazı kullanıcıların AirPods Max’te iki gürültü iptal modu arasında geçiş yaparken bir aksaklık yaşadığını bildirdi. AirPods Max’in sağ kulak kabında ANC ve şeffaflık modu arasında geçiş yapmak için bir gürültü kontrol düğmesi vardır. Modlar arasında geçiş yaparken, bazen bir fincan yeni moda geçer, diğeri ise eski girişte kalır.

Rapor, gelecekte bu sorunu yaşarsanız basit bir düzeltme olduğunu söylüyor. Görünüşe göre, AirPods Max kulaklıkları sıfırlamak hile yapar ve sorunsuz geçişe geri dönmek için geçişi düzeltir. AirPods Max’i sıfırlamadan önce, yeterince şarj olduklarından emin olun veya onları şarj etmeye devam edin. Sağ kulaklığın altındaki LED durum ışığı turuncu olana kadar gürültü kontrol düğmesine ve dijital kurma koluna aynı anda uzun basın.

Bazı Apple AirPods Max Sahipleri Yoğunlaşma Sorunlarını Bildiriyor
Bu, AirPods Max kulaklıklarını sıfırlamalıdır ve bu işlem tamamlandıktan sonra gürültü giderme sorunu çözülmelidir. Bir kullanıcı gürültü kontrol modları arasında geçiş yaparken bu dengesiz sorunu her yaşadığında, sıfırlama sorunu çözmelidir. Apple, muhtemelen yakında bir güncellemede düzeltecektir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple AirPods Max Gürültü Önleme-Geçiş Sorunu: Nasıl Onarılır

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör