Apple’ın Katlanabilir iPhone Foxconn’da Dayanıklılık Testini Geçti

İçerik: Apple’ın Katlanabilir iPhone Foxconn’da Dayanıklılık Testini Geçti

Apple’ın katlanabilir iPhone prototipleri, bir rapora göre, dayanıklılık için dahili testlerden geçti. Çin’in Shenzhen kentindeki Foxconn fabrikasında iki farklı prototipin test edildiği bildirildi. Bunlardan biri rapora göre çift ekranlı bir model prototipi, diğeri ise Samsung’un Galaxy Z Flip veya Motorola Razr’ına benzer bir kapaklı katlanabilir. Rapor, katlanabilir bir iPhone’un 2022’nin sonlarında veya 2023’te piyasaya çıkacağını tahmin ediyor.

Tayvanlı bir yayın olan Money’nin raporuna göre, iki prototip telefon Foxconn fabrikasında dahili dayanıklılık testlerinden geçti. Rapora göre Apple’ın ikinci prototipi olan kapaklı model esnek bir Samsung OLED ekran kullanabilir.

Raporda, Apple’ın diğer modeli başlatmak ve terk etmek için en olası modeli değerlendireceği belirtildi.

AirPods Max Kullanıcısının Gürültü Önleme Sorunuyla Karşı Karşı Karşıya Olduğu Bildirildi: Nasıl Onarılır
YouTuber Jon Prosser, geçtiğimiz günlerde bir videoda Apple’ın, raporun iddialarına uygun olan kapaklı benzeri katlanabilir bir iPhone üzerinde çalıştığını söyledi. Prosser, Apple’ın ilk katlanabilir iPhone’unun 2023 yılında piyasaya sürülmesinin beklendiğini de iddia etmişti. Çalışmanın şu anda erken aşamalarda olduğunu söyledi. Ayrıca, söylentilere göre iPhone’un flip-like bir tasarıma sahip olabileceğini gösteren katlanır iPhone’un konsept görüntüsünü de paylaştı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Katlanabilir iPhone Foxconn’da Dayanıklılık Testini Geçti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör