Tesla Amazon Ve Apple Müzik Entegrasyonu Üzerinde Çalışıyor

blank
Tesla Amazon Ve Apple Müzik Entegrasyonu Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Tesla Amazon Ve Apple Müzik Entegrasyonu Üzerinde Çalışıyor

Tesla Model S’nin devasa gösterge paneli üzerindeki en büyük etkilerinden biri iPad oldu. Ancak Teslas, bu sofistike araç içi bilgi-eğlence deneyimini sunmuş olsa da, tuhaf olan, yerel Apple Music ve Amazon Music entegrasyonunun olmaması. Bunun yerine Tesla, yerel Spotify entegrasyonu sunuyor. Ancak bu değişecek.

Tesla, Apple’ın CarPlay ve Android Auto gibi telefon yansıtma seçeneklerini desteklemez; bu nedenle, tercih ettiğiniz akış hizmeti olarak Apple Music veya Amazon Music’i kullanırsanız, yalnızca Bluetooth aracılığıyla müzik çalabilir, ancak derin bir kullanıcı arayüzü entegrasyonunun gelişmelerinden yararlanamazsınız.

Elon Musk, Tidal, kayıpsız yüksek sadakatli ses akışı hizmetinin Tesla’nın gösterge paneli deneyimine entegre edileceğini zaten belirtti. Ancak şimdi Electrek, dünyanın en büyük otomobil üreticisinin de Apple Music ve Amazon müziğini kontrol paneline entegre ettiğini bildiriyor.

tesla modelleri
Tesla, bilgi-eğlence sistemine üçüncü taraf müzik hizmeti entegrasyonu eklemeye başladı

Electrek raporu, Twitter’daki bir gönderide paylaştığı Tesla’nın kullanıcı arayüzündeki entegrasyonun erken sürümlerini tespit eden “yeşil” adlı bir hacker’dan bahsediyor. Bu güncellemeyi Tidal, Pandora, SiriusXM ve Audible’ı etkinleştiren yeni bir yazılım güncellemesinde fark etti. TuneIn Radio, Amazon ve Apple Music devre dışı kalır. Ancak Audible’ın sahibi de Amazon’a ait olur olmaz yakında gelmeleri gerekir.

Bunun ne zaman resmiyet kazanacağına dair bir zaman çizelgesi yok, ancak Tidal’ın halihazırda aktif olduğu düşünüldüğünde, gelişimde en uzağı olacak gibi görünüyor. Apple Music ve Amazon Music neredeyse kesinlikle daha gecikmeli bir resmi sürümüne sahip olacak.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla Amazon Ve Apple Müzik Entegrasyonu Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör