Cyberpunk 2077 ‘DLC’ler Üzerinde Çalışıyor

blank
Cyberpunk 2077 'DLC'ler Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Cyberpunk 2077 ‘DLC’ler Üzerinde Çalışıyor

Cyberpunk 2077 kopyası için geri ödeme talebinde bulunmayan herkes, daha sonra değil, Night City’de deneyimlemek üzere yeni içeriğe sahip olmalıdır. NME’deki bir gönderi, oyunun web sitesindeki bu sayfanın yayında olduğuna dikkat çekiyor, DLC’nin “2021 başlarında” Night City’de çıkacağını söylüyor, oysa oyunun kayan çıkış tarihi ve yamalara olan ihtiyaç göz önüne alındığında, bu her zaman değişebilir veya Haziran ayına göre daha yakın bir şeye işaret edebilir Ocak.

İnternet Arşivi’ne bakıldığında, oyunun son birkaç güne kadar çok fazla ilgi çekmemiş olmasına rağmen, oyunun oyunun başlatıldığı sırada yayına girdiği anlaşılıyor. En acil güncellemeler, CD Projekt Red’in Ocak ve Şubat aylarında piyasaya çıkması planlanan son nesil konsollardaki sorunları çözmeyi vaat ettiği, ancak PS5 ve Xbox Series X / S’deki teknoloji yükseltmelerinin tarihleri ​​henüz açıklanmayan iki yama.

DLC’nin piyasaya sürülmeye başladığında ne şekilde alabileceği konusunda, CDPR, son oyunu The Witcher 3’te olana benzer bir şey görmemizi önerdi. Oyunun lansmanından kısa bir süre sonra çıkan 16 ücretsiz DLC güncellemesi kozmetik yükseltmeler ekledi. , yeni animasyonlar ve bazı küçük görev dizileri, saatlerce oynanışa dayanan daha büyük ücretli genişletmelerden ayrı. Bununla birlikte, çok oyunculu aksiyona dair herhangi bir umut, 2021’in ötesine geçmesi planlanıyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 ‘DLC’ler Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör