LG, Yeni Esnek OLED Oyun Monitörünü Tanıtacak

blank
LG, Yeni Esnek OLED Oyun Monitörünü Tanıtacak

İçerik: LG, Yeni Esnek OLED Oyun Monitörünü Tanıtacak

LG Display, şeffaf OLED demosuna ek olarak, CES 2021 sanal galerisinde oyunla ilgili bir konsept ürün sergileyecek. Düz ekran arasında geçiş yapabilen 48 inç 4K “Bükülebilir CSO (Sinematik Ses OLED) ekran” ve kavisli bir ekran. Buradaki fikir, videoları düz ekran modunda izlemenin keyfini çıkarabilmeniz ve bir düğmeye basıldığında, monitörün daha sürükleyici oyun için 1.000 mm yarıçapına kadar kavisli bir ekrana dönüşmesidir.

Bu demo, 65 inçlik bir ekranın kavisli bir moda dönüştüğü geçen yılki uçak içi eğlence demosunu hatırlatabilir. Bu sefer yeni olan şey, “CSO” yönüdür: Altında, tüm OLED panelini bir hoparlöre dönüştüren 0,6 mm kalınlığında bir film uyarıcısı var. Bu, daha ince bir monitöre izin verir ve doğrudan ekrandan gelen sesle, bu görünüşe göre hem oyun hem de video deneyiminin sürükleyiciliğine katkıda bulunur.

Koreli firma, bu monitörün, bugünlerde bir oyun monitörü için en düşük seviye olan 40 Hz’den 120 Hz’ye kadar değişen değişken yenileme oranını desteklediğini ekledi. Diğerleri zaten 240Hz veya hatta 360Hz sunuyor, ancak açık bir şekilde dönüştürme yeteneklerinden yoksunlar. Bu şekil değiştiren monitörün canlı bir demosunu gördükten sonra daha fazlasını paylaşacağız.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG, Yeni Esnek OLED Oyun Monitörünü Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör