Tesla’nın Yenilenen Model S Tasarımı Yollarda

blank
Tesla'nın yenilenen Model S tasarımı yollarda

İçerik: Tesla’nın Yenilenen Model S Tasarımı Yollarda

Tesla’nın Model S tasarımı 2016’dan beri pek değişmedi, ancak (muhtemelen gecikmiş) bir güncelleme için hazır görünüyor. Electrek’e göre Kilowatts, Palo Alto çevresinde dolaşan bir Model S tasarım yenilemesi gibi görünen şeyi tespit etti. İlk bakışta, daha belirgin çamurluk ve daha geniş kalçalara sahip daha geniş bir gövdeye sahip, daha agresif bir tasarıma sahip bir otomobil. Üreticinin işlettiği otomobil aynı zamanda revize edilmiş tekerlekleri, lambaları ve güncellenmiş bir arka difüzörü varmış gibi görünüyordu.

Herhangi bir dahili değişiklik olup olmadığı kesin değildir. Tesla, 2021’in sonlarında daha güçlü, daha uzun menzilli Model S Plaid’i teslim etmeyi umuyor, ancak burada gördüğünüz araç mutlaka o arabanın bir prototipi değil – daha büyük yüzey altı revizyonlarından bağımsız olarak gelen bir ince ayar olabilir. . Tesla’nın ayrıştırıcı tasarım ve teknolojik değişiklikler geçmişi vardır (örneğin, kendi kendini süren donanım, Nisan 2016 yenilemesinden yaklaşık altı yıl sonra geldi).

Çok fazla işlevsel değişiklik olmasa bile önemli bir değişiklik olabilir. Tesla, 2020’de 500.000 otomobil üretimini zirveye taşıyacaksa önünde bir takım zorluklar var ve bu, Model S gibi üst düzey EV’lerin satışlarının canlandırılmasını da içeriyor. S çok sayıda satmasa da, şirketin şu anki durumu “Halo” araba (en azından yeni Roadster gelene kadar) ve BMW ve Mercedes-Benz gibi Alman otomobil üreticilerinin üst düzey tekliflerine karşı bir sayaç görevi görüyor. Model S satışlarında yapılacak herhangi bir artış, Tesla’nın genel işini iyileştirebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla’nın Yenilenen Model S Tasarımı Yollarda

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör