Toyota, Yeni Fortuner’ın Tanıtımını Açıkladı

blank
Toyota, 6 Ocak lansmanı öncesinde yeni Fortuner'ın tanıtımını açıkladı

İçerik: Toyota, Yeni Fortuner’ın Tanıtımını Açıkladı

Toyota SUV’sinin yeni yenilenmiş versiyonu Fortuner’ı piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirket ayrıca sosyal medya hesabında da aynı teaser’ı paylaştı.

Toyota, yeni Fortuner’ın far montajının da bir görüntüsünü paylaştı. Yeni Fortuner, şirketin 2020 için ilk lansmanı olacak. Teaser’a göre, yeni Fortuner’ın yeni bir far kümesiyle geleceğinden emin olabiliriz. Sis farları ve göstergeler de Fortuner’da yeni bir konum alacak.

Toyota, birkaç Güneydoğu Asya ülkesinde Fortuner’in yeni versiyonunu çoktan piyasaya sürdü. Şirketin ayrıca standart varyantla karşılaştırıldığında daha premium bir varyant olacak yeni bir Fortuner Legender piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yeni Fortuner, güncellenmiş bir ön fasya ve güncellenmiş iç mekanlarla birlikte geliyor. Yeni güncellemenin bazı yaratık konforları sunarak SUV için çekiciliği artırması bekleniyor. Legender, standart versiyona kıyasla daha sportif bir tasarım sağlar.

SUV’nin standart versiyonu, eski modele göre daha büyük bir ağ ile geliyor ve ayrıca revize edilmiş DRL LED farlar alıyor. Arabanın Legender versiyonu daha büyük bir 20 inç alaşım jantla piyasaya sürülebilir.

İç mekanın daha büyük 9 inçlik bilgi-eğlence ekranına sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, Legender, 4.2 inçlik bir MID gibi bazı ek özellikler alabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Toyota, Yeni Fortuner’ın Tanıtımını Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör