Apple Virüs Nedeniyle Kaliforniya Mağazalarını Kapattı

blank
Apple, Yeni Bir Davayla Karşı Karşıya

İçerik: Apple Virüs Nedeniyle Kaliforniya Mağazalarını Kapattı

ABD ve İngiltere’de koronavirüs vakaları artıyor
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, İngiltere’de etkili bir tecrit uyguladı
Bir sözcü Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Apple’ın koronavirüs salgını nedeniyle Kaliforniya’daki 53 mağazasının tamamını ve Londra’da hükümetin getirdiği kısıtlamaları takiben Birleşik Krallık’taki 16 mağazasını geçici olarak kapattığını söyledi.

Şirket Cuma günü yaptığı açıklamada, COVID-19 vakalarındaki artıştan sonra Kaliforniya’daki bazı mağazaları geçici olarak kapatarak iPhone üreticisinin hisselerini zilin ardından ticarete düşürdüğünü söyledi. Bu duyuru en az 12 mağazayı kapsıyordu.

“Hizmet verdiğimiz bazı topluluklardaki mevcut COVID-19 koşulları nedeniyle, bu bölgelerdeki mağazaları geçici olarak kapatıyoruz. Durumu yakından izlediğimiz için bu adımı büyük bir dikkatle atıyoruz ve ekiplerimizi ve müşterilerimizi aramızda görmeyi dört gözle bekliyoruz. sözcü bir e-postayla yaptığı açıklamada, mümkün olan en kısa sürede geri dönün, “dedi.

Apple Tedarikçisi Wistron, Büyütülmüş iPhone Fabrikasını Yönetemedi: Rapor
Sözcü, müşterilerin önümüzdeki birkaç gün için mevcut siparişleri yine de alabileceklerini söyledi. Açıklamada Apple’ın mağazaların ne zaman yeniden açılmasını beklediğinden bahsedilmedi.

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta 17,4 milyondan fazla enfeksiyon ve yaklaşık 3,14,000 ölüme sahip olan ABD ile birlikte koronavirüs vakaları artıyor.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson Cumartesi günü İngiltere’de 16 milyondan fazla insana etkili bir tecrit uyguladı ve Noel’de kaldırımları hafifletme planlarını tersine çevirdi. Salgına karşı tepkileri zaman zaman İngiltere’dekinden farklı olan İngiltere’nin diğer ülkeleri de harekete geçti.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Virüs Nedeniyle Kaliforniya Mağazalarını Kapattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör