Emirates Havayolları, A380 Premium Ekonomiyi Tanıttı

blank
Emirates Havayolları, A380 Premium Ekonomiyi Tanıttı

İçerik: Emirates Havayolları, A380 Premium Ekonomiyi Tanıttı

İmzalı A380 deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyan Emirates, yeni Premium Ekonomi kabin ürününü, yenilenmiş ve yenilenmiş bir görünüme sahip en son A380 uçağında tanıtıyor.

Emirates Havayolu Şefi Tim Clark yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Emirates A380, gökyüzündeki en iyi seyahat deneyimlerinden biri oldu ve şimdi bunu daha da iyi hale getirdik. Diğer havayolları paradan tasarruf ederken, bizler, pandemi önlemleri nedeniyle askıya aldığımız ve organize ettiğimiz ürün ve hizmetlere yeni hizmetler ve iyileştirmeler getirmek için çok çalışıyoruz. En İyiyle Uçma sözümüze sadık kalarak yolcularımıza mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için yatırım yapmaya devam ediyoruz. “

blank
Emirates, mevcut A380 filosunu da yenilemeyi planlıyor.

Havayolu, en yeni A380 uçağını bu hafta Airbus’ın Hamburg tesisinden alacak, kalan 5 A380 siparişi ise 2021 ve 2022’de premium ekonomi kabinlerinde teslim edilecek. Emirates’in premium ekonomi koltukları, Boeing 2023X’lerin bazılarında da yer alacak. 777’de filoya katılması planlanıyor. Emirates, mevcut A380 filosunu da yenilemeyi planlıyor.

Sir Tim Emirates’in premium ekonomi kabinleri ile ilgili olarak, “Premium Ekonomi ürünümüz, Emirates’in marka olarak en yüksek kalitede, tam hizmet havayolunu konumlandırması doğrultusunda özenle geliştirildi. First, Business ve Economy sınıflarında seyahat deneyimlerimizi ilk kez tanıttığımızda, endüstri standartlarını yeniden belirledi. Yeni Premium Ekonomi ürünümüzün aynı zamanda farklı bir üst düzey hizmet olacağına inanıyoruz. Emirates Premium Ekonomi deneyimini, pazara getirmek için uygun sayıda koltuk elde edene kadar değerli yolcularımıza ücretsiz yükseltme olarak sunmayı planlıyoruz. Yolcularımızın her sınıfta en yeni hizmetimizi deneyimleyebilmesi için en yeni A380 uçağımızı çeşitli rotalarda kullanacağız. ” Dedi.

blank
Emirates Havayolları, A380 Premium Ekonomiyi Tanıttı

Emirates, önümüzdeki haftalarda Premium Economy donanımlı A380 uçağının hangi rotalarda kullanılacağını açıklayacak. 102 cm’ye kadar geniş koltuk aralığı ile Emirates’in premium ekonomik koltuğu 49,5 cm genişliğindedir, 20 cm eğimli rahat bir yatak olabilir ve uzanmak için geniş alan sunar. Business Class benzeri ahşap panel kaplamalı, krem ​​rengi deri döşeme ve dikiş detaylarına sahip koltuklar, 6 yöne ayarlanabilen koltuk başlıkları, bacak ve ayak dayama platformları konfor ve destek sunmak için tasarlandı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Emirates Havayolları, A380 Premium Ekonomiyi Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör