LG, Katlanabilir OLED Oyun TV’sinin Tanıtımını Yapacak

blank
LG Katlanabilir Oyun Tv'si

İçerik: LG, Katlanabilir OLED Oyun TV’sinin Tanıtımını Yapacak

LG Display, birkaç şeffaf OLED demosuna ek olarak, CES 2021 sanal galerisinde oyunla ilgili bir konsept TV’yi de sergileyecek: düz ekran arasında geçiş yapabilen 48 inçlik 4K “Bükülebilir CSO (Sinematik Ses OLED) ekran” ve kavisli bir ekran. Buradaki fikir, videoları düz ekran modunda izlemenin keyfini çıkarabilmeniz ve bir düğmeye basarak TV’nin daha sürükleyici oyun için 1.000 mm yarıçapına kadar kavisli bir ekrana dönüşmesidir.

Bu demo, 65 inçlik bir ekranın kavisli bir moda dönüştüğü geçen yılki uçak içi eğlence demosunu hatırlatabilir. Bu sefer yeni olan şey, “CSO” yönüdür: Altında, tüm OLED panelini bir hoparlöre dönüştüren 0,6 mm kalınlığında bir film uyarıcısı var. Bu, daha ince bir TV’ye izin verir ve doğrudan ekrandan gelen sesle, bu görünüşe göre hem oyun hem de video deneyiminin sürükleyiciliğine katkıda bulunur.

Koreli firma, bu TV’nin, bugünlerde bir oyun monitörü için en düşük seviye olan 40Hz’den 120Hz’ye kadar değişken yenileme oranını desteklediğini ekledi. Diğerleri zaten 240Hz veya hatta 360Hz sunuyor, ancak açık bir şekilde dönüştürme yeteneklerinden yoksunlar. Bu şekil değiştiren TV’nin canlı bir demosunu izlediğimizde daha fazlasını paylaşacağız.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG, Katlanabilir OLED Oyun TV’sinin Tanıtımını Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör