Poco, Efsanevi F1 Telefonunun Devamını Yapıyor

blank
Poco, Efsanevi F1 Telefonunun Devamını Yapıyor

İçerik: Poco, Efsanevi F1 Telefonunun Devamını Yapıyor

Poco, ikonik Pocophone F1’in 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana çok sayıda telefon piyasaya sürdü, ancak Xiaomi tarafından yaratılan marka doğrudan bir devam filmi oluşturmaktan kaçındı – 500 $ ‘lık F2 Pro bile gerçek bir takip olarak kabul edilemeyecek kadar pahalı. Yine de yakında uygun bir halef görebilirsiniz. GSMArena, Poco’nun 2020’deki başarısı için hayranlarına teşekkür eden bir videoda “F2” ile dalga geçtiğini belirtti. Adından başka görülecek bir şey yok (45 saniyelik işaret), ancak bir takip cihazı umuyorsanız bilmeniz gereken tek şey bu olabilir.

Poco’nun bütçe fiyatlarında amiral gemisine yakın teknik özellikler sunma orijinal stratejisini tekrar edeceğine güvenmeyin. Xiaomi odaklı bir Telegram grubundan gelen bir söylenti, Courbet lakaplı F2’nin Poco X3 gibi orta sınıf bir Snapdragon 732G yongası kullanacağını öne sürüyor. Öne çıkan özellikleri arasında dörtlü bir arka kamera dizisi, ters şarjlı 4.250mAh pil ve muhtemelen 120Hz ekran yer alıyor. Bu özellikler yine de F2’ye diğer bütçe telefonlarına göre avantajlar sağlayacak, ancak Galaxy S21 alıcılarını kararlarından pişmanlık duymaya bırakmayacaklar.

Poco’nun F2’yi ne zaman piyasaya süreceği, fiyatının ne olacağı veya Kuzey Amerika’da satışa sunulup sunulmayacağı kesin değil. Yine de yılın en önemli telefonlarından biri olabilir. Poco, bağımsız bir marka olarak hala nispeten küçük (üçüncü çeyrekte Hindistan’ın pazar payının yüzde 2’sini elde etti), ancak arkasında hem Xiaomi’nin itibarının hem de hızla büyüyen bir kitlenin ağırlığını taşıyor. F2, Poco’nun en azından Hindistan’da ve Xiaomi’nin dayanak noktası olduğu diğer ülkelerde ana akım bir isim olmasına yardımcı olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Poco, Efsanevi F1 Telefonunun Devamını Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör