Apple AirTags ve Yeni MacBook, 2021’de Piyasaya Sunulacak

blank
Apple, Münih'teki Yeni Tesisine 1 Milyar Dolarlık Yatırım Yapacak

İçerik: Apple AirTags ve Yeni MacBook, 2021’de Piyasaya Sunulacak

Apple AirTags, Apple Silicon ile yeni MacBook modelleri ve artırılmış gerçeklik (AR) cihazının 2021’de Cupertino merkezli şirketten çıkacak ürünler olacağı söyleniyor. Bilginin, saygın analist Ming-Chi Kuo tarafından paylaşıldığı bildirildi. Yeni AirPod’lar ve mini LED ekranlı cihazlar da boru hattında. Ek olarak, tanınmış bir Apple habercisi, Apple’ın kendisinden geldiği iddia edilen AirTag’lerin 3D animasyonunu paylaştı. Şu an itibariyle Cupertino devi, söz konusu cihazlar hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Analist Ming-Chi Kuo’ya atıfta bulunan MacRumors tarafından hazırlanan bir rapor, Apple’ın Tile benzeri bir izleme cihazı olan AirTag’lerini bu yıl piyasaya süreceğini söylüyor. Bu, kullanıcıların kişisel eşyalarını bulmalarına ve takip etmelerine ve ayrıca etiketli bir öğeden ayrıldıklarında bildirim almalarına olanak tanır.

Apple AirTag’ler bir süredir haberlerde yer alıyor ve bu yıl resmiyet kazanacak gibi görünüyor. Tipster Jon Prosser, bir yazılım mühendisi tarafından tespit edildiği söylenen YouTube’daki söylentilere göre AirTag’lerin 3D animasyonunu da paylaştı. Animasyonun, AirPod’lar ve diğer aksesuarlar gibi iOS’ta görüneceği söyleniyor. Eylül ayında aynı ihbarcı tarafından paylaşılan görüntüye çok benzeyen beyaz dairesel bir cihazı gösteriyor. Apple AirTag’ler, Bluetooth LE ve Ultra Geniş Bant (UWB) bağlantısını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Ön kısım tamamen boş görünüyor ve Apple logosu metalik arka tarafta görülebiliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple AirTags ve Yeni MacBook, 2021’de Piyasaya Sunulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör