Samsung, Laptoplar İçin Yeni OLED Ekranlarını Tanıttı

blank
Samsung, Laptoplar İçin Yeni OLED Ekranlarını Tanıttı

İçerik: Samsung, Laptoplar İçin Yeni OLED Ekranlarını Tanıttı

Samsung, dizüstü bilgisayarlar için yeni OLED panellerini piyasaya sürdü ve üstün görüntü kalitesini vurguladı. Samsung Display, dizüstü bilgisayarlar için OLED ekranlarının YouTube’a yüklenen bir video aracılığıyla sahip olacağı niteliklerle ilgili bilgi verdi. Güney Koreli teknoloji devi, yeni ekranların sinematik ve ultra saf renkler sunacağını söyledi. OLED ekranlar, videoda Samsung’un iddia ettiği gibi, güneşte dış mekan operasyonları sırasında da harika bir görünürlük sunacak. Dizüstü bilgisayarlar için OLED ekranlar, Samsung’a göre yüzde 85 HDR kapsamı sunacak.

Güney Koreli teknoloji devi, dizüstü bilgisayarlar için Samsung OLED adlı YouTube’da paylaşılan bir video aracılığıyla yeni OLED panel dizüstü bilgisayar serisini tanıttı: Üstün Görüntü Kalitesi.

Samsung, videoda OLED ekranlarının yüzde 74 DCI-P3 kapsama alanı sunan geleneksel bir ekrana kıyasla yüzde 120 DCI-P3 renk gamı ​​kapsamı sunacağını iddia etti.

Şirketin dizüstü bilgisayarlar için yeni OLED ekranlarının diğer avantajları arasında gerçek siyah renkler (0.0005 nit) ve 1.000.000: 1 yüksek kontrast oranı yer alıyor. OLED ekranlar ayrıca Samsung’a göre karanlık sahnelerde parlak vurgulara ve ayrıntılara sahip olacak. Samsung, dizüstü bilgisayar için OLED ekranlarının her kareye hayat vereceğini söyleyerek videoyu bitirdi.

Samsung’un 2021 dizüstü bilgisayar serisi geçen ay açıklandı ve Samsung Galaxy Book Flex 2, Samsung Galaxy Book Flex 2 5G, Samsung Galaxy Book Ion 2 ve Samsung Notebook Plus 2’yi içeriyor. Bu dizüstü bilgisayarların hiçbiri OLED ekran kullanmasa da, Samsung muhtemelen Bu yıl içinde OLED ekranları kullanacak daha fazla dizüstü bilgisayar piyasaya sürecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Laptoplar İçin Yeni OLED Ekranlarını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör