Huawei Mate X2 Bilinmeyen Nedenlerle Ertelendi

blank
Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor

İçerik: Huawei Mate X2 Bilinmeyen Nedenlerle Ertelendi

Geçen yıl Ekim ayında Huawei, amiral gemisi Mate 40 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Bu yüzden önceki uygulama göz önüne alındığında, sonraki modeller Mate Xs katlanır ekran hattına ait olmalıdır. Ancak görünen o ki katlanır ekranlı telefonların güncellenmesi daha uzun sürecek.

Yakın zamanda, tanınmış bir blog yazarı @ RODENT950, Huawei’nin yeni nesil katlanabilir ekran amiral gemisi Mate X2’nin erteleneceğine dikkat çekti.

Blogcuya göre, katlanabilir ekran amiral gemisi Huawei Mate X2 de dahil olmak üzere bir dizi Huawei ürününün piyasaya sürülmesinin ertelenmesi gerekiyor. Eğer bilgilendirilmezseniz, başlangıçta bu ayın başlarında yayınlanması planlanmıştı.

Huawei’nin art arda iki katlanır ekranlı akıllı telefon olan Mate X / Xs’i piyasaya sürdüğünü biliyoruz. Yani yanlışlıkla hiçbir şey olmazsa, yeni nesil Huawei Mate X2 2020’de piyasaya sürülmeli. Ancak Ross Young’un belirttiği gibi Huawei Mate X2, ABD yasağı nedeniyle 2020’de listelenemedi ve bu yıla ertelenecek.

ÖNCEKİ GÖRÜNÜMLER
Daha önce Huawei, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın web sitesinde bir dizi yeni telefon yayınlamıştı. Bunlar arasında TET-AN00 / TET-AN10 modeli, Huawei Mate X2 serisine karşılık gelmelidir. Maalesef fotoğraf ve ana yapılandırma bilgileri henüz açıklanmadı.

Ancak Mate X2’nin Kirin 9000 işlemci ile geleceği ve 66 watt süper hızlı şarjı destekleyeceği söylentileri var. Öyleyse, asıl nedenin Kirin 9000 işlemcileri etrafındaki durum olduğu ortaya çıkıyor. Bildiğiniz gibi, bu işlemci ABD’den ithal edilen bileşenleri kullanıyor. Ve 15 Eylül’den sonra oradan hiçbir şey alamadı. Dolayısıyla, “birikmiş” Kirin 9000 işlemciler yalnızca şu anda piyasada bulunan modellerde kullanılmaktadır. Bunlar Huawei Mate 40 Pro serisi telefonlar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Mate X2 Bilinmeyen Nedenlerle Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör