JBL, Modern Teknolojisini Bir Retro Amfiyle Birleştirdi

blank
JBL, Modern Teknolojisini Bir Retro Amfiyle Birleştirdi

İçerik: JBL, Modern Teknolojisini Bir Retro Amfiyle Birleştirdi

JBL SA750, Airplay 2 ve Google Chromecast gibi modern akış teknolojilerini 60’lardan veya 70’lerden bir hi-fi rafta yerinde görünmeyecek bir tasarımla eşleştiren yeni bir stereo amplifikatördür. Fiziksel kontroller gibi güven verici derecede kalın görünümlü kadranlar ve anahtarlar, abartısız bir ekran ve yanları ahşap kaplamalarla kaplanmıştır. JBL’nin 75. yıl dönümüne denk gelen amplifikatör, bu Mayıs ayından itibaren satışa çıktığında 3.000 $ ‘a mal olacak.

Apple ve Google’ın protokollerinin yanı sıra UPnP desteği içeren kablosuz bağlantısının yanı sıra JBL SA750, beklediğiniz tüm kablolu girişlere sahiptir. USB ve Ethernet’in yanında altı çift analog RCA girişi, 3,5 mm aux girişi ve iki optik ve iki koaksiyel dijital giriş vardır.

Bağımsız bir stereo amplifikatör olarak, JBL SA750’yi dinlemek için ayrı bir hoparlör seti takmanız gerekecektir. Bu amaçla, iki çift bağlayıcı sonrası hoparlör konektörüne sahiptir ve kanal başına 220 W’a kadar güç çıkışı sağlayabilir. JBL’nin size yanında kullanabileceğiniz bir çift yeni L100 Classic 75 hoparlör satmayı çok seveceğinden eminiz, ancak çift başına 5.500 $ ‘dan ekonomik bir seçim olmaktan uzaktırlar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: JBL, Modern Teknolojisini Bir Retro Amfiyle Birleştirdi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör