KIA’dan 2021 İçin Yeni Kampanya ve Fırsatlar

blank
KIA'dan 2021 İçin Yeni Kampanya ve Fırsatlar

İçerik: KIA’dan 2021 İçin Yeni Kampanya ve Fırsatlar

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor’un markası KIA, yeni yıla özel fırsatlarla araç sahibi olmak isteyenleri Ocak ayında 24 aya kadar 0,99 aya kadar faiz oranıyla desteklemeye devam ediyor.

KIA, Ocak ayına özel Sportage, XCeed, Ceed DSL (dizel) ve Niro modellerinde 0,99 bin TL’den 100 aylık yüzde 24 faiz oranına sahip; Picanto, Rio, Stonic ve Ceed GSL (benzin) modelleri 0,99 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 50 faiz sunuyor.

KOBİ’lerin vazgeçilmezi olan Bongo, yüzde 50 faiz ve 0 ay taksit avantajıyla 12 bin TL’ye sahiplerini bekliyor.

KIA, 2021’de fırsatlarını hız kesmeden sürdürüyor. Yeni yıla yeni bir araçla başlamak isteyen otomobil severler için KIA, 0,99 bin TL’ye yüzde 100 faiz ve binek modellerde 24 ay kredi sunuyor.

Bongo markasının hafif ticari araç modeli ise 12 ay boyunca 0 bin TL’den yüzde 50 faiz fırsatı ile farklı kullanım alanlarında ticarette fark yaratmak isteyenlerin yükünü hafifletiyor.

SUV sahibi olmak isteyenler için 0,99 ay yüzde 24 faiz fırsatı
SUV segmentinin iddialı modellerinden biri olan KIA Sportage, yeni yılda SUV sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Performans, konfor ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan C sınıfının iddialı SUV modeli Sportage, 0,99 bin TL’ye 24 ay boyunca yüzde 100 fırsatla yeni bir araba almak isteyenleri bekliyor.

SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle birleştiren, düşük yakıt tüketimiyle rekortmen ve hibrit SUV sınıfı tasarımıyla dikkat çeken XCeed, yüzde 100 faizle SUV sahibi olmak isteyenlere 24 ay boyunca avantajlar sunuyor. 0,99 bin TL için.

Ceed’de farklı faiz ve vade seçenekleri
C segmentinin lider modeli Ceed, benzinli ve dizel versiyonlara uygun faiz ve vade seçenekleriyle yeni bir araca sahip olmak isteyenleri cazip fırsatlarla karşılıyor. Ocak ayı dizel motor Ceed 0,99 bin TL’ye 24 ay yüzde 100 fırsatla yeni sahiplerini beklerken, benzinli Ceed 18 aydır yüzde 50 faiz avantajıyla otomobil tutkunlarının gözdesi olmaya devam ediyor. 0,99 bin TL için.

Picanto, Rio ve Stonic 2021’de fark yaratıyor
Dinamik tasarımı, sportif özelliği ve sınıfının ötesindeki iç hacmi ile segmentinin lideri Picanto, tasarımı ve performansıyla B segmentinde oyunu kıran Rio ve Reddot ve gibi tasarım ödülleri alan Stonic modelleri 0,99 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 50 yeni faiz oranı sunan iF, yıla yeni başlamak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: KIA’dan 2021 İçin Yeni Kampanya ve Fırsatlar

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör