Samsung Galaxy Buds Pro 14 Ocak’ta Piyasaya Sürülebilir

blank
Samsung Galaxy Buds Pro 14 Ocak'ta Piyasaya Sürülebilir

İçerik: Samsung Galaxy Buds Pro 14 Ocak’ta Piyasaya Sürülebilir

Samsung Galaxy Buds Pro’nun gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, şirketin Twitter’da yayınladığı bir teaser videosuna dayanarak 14 Ocak’ta tanıtılabilir. Söylentilere göre Galaxy Buds Pro, CES 2021 ile birlikte canlı olarak yayınlanacak olan şirketin Galaxy Unpacked etkinliğinde amiral gemisi Galaxy S21 akıllı telefon serisiyle birlikte duyurulacak. Samsung Galaxy Buds Pro’nun şirketin en pahalı ve özelliklerle dolu TWS’si olması bekleniyor. henüz kulaklıklar ve Galaxy Buds Live’ın lansmanından yalnızca birkaç ay sonra geliyor.

14 Ocak’taki etkinlik Galaxy S21 akıllı telefon serisine odaklanırken, Samsung’un tweetlediği şifreli teaser, Galaxy Unpacked etkinliğinde bir ses ürününün de piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Ürünün kendisiyle ilgili bir onay yoktur ve teaser yalnızca bir ses ürününü gösterir ve özellikle kulaklık veya kulaklıkları göstermez. Bununla birlikte, son birkaç haftadır söylentilere ve raporlara göre, Galaxy Buds Pro olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Buds Pro 14 Ocak’ta Piyasaya Sürülebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör