Telegram, WhatsApp ve Facebook’un Yerini Alıyor

blank
Telegram, WhatsApp ve Facebook'un Yerini Alıyor

İçerik: Telegram, WhatsApp ve Facebook’un Yerini Alıyor

Telegram, bu haftanın başlarında gizlilik politikasını güncelledikten sonra WhatsApp’ın aldığı tepkiden keyif alıyor gibi görünüyor. Mesajlaşma servisi, Twitter’daki iki süper kahramanın yerine Facebook ve WhatsApp simgeleriyle birbirlerine işaret eden klasik iki Spider-Man’i yayınladı. Daha sonra WhatsApp ve Telegram kullanıcıları için jab almaya devam etti. Telegram, görüntülü arama ve VoIP servisini de destekleyen ve onu WhatsApp’a doğrudan rakip yapan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Telegram, resmi hesabı aracılığıyla, WhatsApp ve Facebook ile dalga geçen bir meme paylaşmak için Twitter’a gitti. Popüler Örümcek Adam’daki iki Örümcek Adam’ın kafalarını şirket logolarıyla değiştirdi. Bu, WhatsApp’ın Facebook ile veri paylaşımını zorunlu kılan bu hafta başlarında gizlilik politikasını güncellemesinden sonra geldi. WhatsApp kullanıcılarının, 8 Şubat 2021’den itibaren güncellenmiş gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını kabul etmeleri veya uygulamaya erişimlerini kaybetmeleri gerekecektir.

Daha önce, WhatsApp kullanıcılarına WhatsApp hesap bilgilerinin Facebook ile paylaşılmamasını seçme seçeneği sunuluyordu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram, WhatsApp ve Facebook’un Yerini Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör