Apple AirPods Pro (2. Nesil), iPhone SE (3. Nesil) Nisan 2021’de Çıkacak

blank
Apple AirPods Pro (2. Nesil), iPhone SE (3. Nesil) Nisan 2021'de Çıkacak

İçerik: Apple AirPods Pro (2. Nesil), iPhone SE (3. Nesil) Nisan 2021’de Çıkacak

Çin’deki tedarik zinciri kaynaklarına atıfta bulunan yeni bir rapora göre, Apple AirPods Pro (2. Nesil) ve iPhone SE (3. Nesil) Nisan 2021’de piyasaya sürülebilir. 2019’un sonlarında piyasaya sürülen AirPods Pro’nun halefinin, mevcut modele göre bir yükseltme olması bekleniyor, ancak şarj kutusunun boyutlarının ötesinde henüz önemli bir ayrıntı ortaya çıkmadı. Rapor ayrıca, iPhone SE’nin (3. Nesil) ikinci nesil modelin piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir yıl sonra, Nisan ayında piyasaya çıkacağını öne sürüyor.

En son rapor, Apple’ın bir sonraki ses ürününün ve akıllı telefonunun bu yıl Nisan ayında piyasaya çıkacağını öne sürmek için Çin’deki tedarikçilerden alınan bilgilere atıfta bulunan Japon web sitesi Macotakara üzerinden geldi. Rapordaki özel bilgiler, söylentilere göre AirPods Pro’nun (2. Nesil) şarj kutusunun boyutuyla ilgilidir. Kalınlık 21 mm’de aynı kalırken, yükseklik ve uzunluğun sırasıyla 46 mm ve 54 mm olduğu söyleniyor. Bu, birinci nesil AirPods Pro’nun şarj durumundan biraz farklı, ancak önemli ölçüde değil.

Şu an için başka hiçbir ayrıntı mevcut değil, ancak gerçek kablosuz AirPods Pro’nun (2.Nesil) iPhone gibi Apple ürünleriyle kullanıldığında aktif gürültü engelleme, Apple’ın Mekansal Ses desteği ve bağlantı ve ekosistem avantajlarına sahip olacağı oldukça açık. iPad’ler ve Mac bilgisayarlar.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple AirPods Pro (2. Nesil), iPhone SE (3. Nesil) Nisan 2021’de Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör