Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük

blank
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük

İçerik: Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük

Lenovo, CES 2021 için yeni bir ThinkReality cihazını piyasaya sürdü ve şirket, kurumsal müşteriler için “en gelişmiş ve çok yönlü” akıllı gözlüklerden biri olduğunu söylüyor. Üretici, ThinkReality A3’ü, dünyanın “akıllı işbirliği için yeni teknolojileri benimsemeye çalıştığı” bir zamanda, 3D görselleştirme ve artırılmış gerçeklik kılavuzlu iş akışları gibi uygulamalar için kullanılabilecek bir çift akıllı gözlük olarak sunuyor. Tipik karma gerçeklik kulaklığınıza benzeyen ilk ThinkReality modeli A6’dan farklı olarak, bu model daha çok bir çift (tıknaz) güneş gözlüğü gibi uyuyor. Şirketler onu daha dayanıklı veya daha güvenli hale getirmek için Lenovo’nun endüstriyel çerçeve seçenekleriyle değiştirebilir.

ThinkReality A3, sanal ve karma gerçeklik kulaklıkları için Qualcomm Snapdragon XR1 SoC tarafından desteklenmektedir. Beş sanal 1080p ekranı gösterebilir ve 1080p video sağlayabilen 8 megapiksel kamerası ve oda ölçeğinde izleme için çift balık gözü kamerası vardır. Kulaklığın çalışması için yine de Qualcomm Snapdragon 800 serisi işlemci veya daha iyisi USB-C ile çalışan bir PC veya Motorola akıllı telefona bağlanması gerekiyor.

Beklediğiniz gibi, PC sürümü Windows yazılım araçlarını ve uygulamalarını kullanır. Bu arada A3 Industrial Edition, eller serbest AR görevleri için Motorola’nın ThinkReality yazılım platformunu kullanıyor. Lenovo, kulaklık için endüstriler genelinde çeşitli uygulamalar öngörüyor ve alanın ve mahremiyetin sınırlı olduğu her yerde kullanılabileceğine inanıyor. Örneğin fabrikalarda, laboratuvarlarda, perakende lokasyonlarında ve konaklama alanlarında kullanılabilir. Kurumsal kullanım için tasarlandığından, Lenovo bir tüketici fiyat noktası yayınlamadı, ancak A3’ün 2021’in ortalarından itibaren dünya çapında belirli pazarlarda satışa sunulacağını duyurdu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör