LG’nin Yeni Buzdolabı Kendini UV İle Dezenfekte Ediyor

blank
LG'nin Yeni Buzdolabı Kendini UV İle Dezenfekte Ediyor

İçerik: LG’nin Yeni Buzdolabı Kendini UV İle Dezenfekte Ediyor

LG’nin InstaView buzdolapları, müşterileri çekmek için her zaman gösterişli özellikler kullandı – en önemlisi, kapıyı her vurduğunuzda içindekini ortaya çıkarmak için yanan kapıdaki adaşı cam pencere. Şimdi, CES 2021 için, Güney Koreli perakendecinin InstaView’ın manşetinde birkaç yeni numarası var, sesli komutla açılan bir kapı ve içeceğinizi sterilize etmek için UV ışığı kullanan bir su sebili.

Her iki özellik de, mikrop öldürücü ışık ve eller serbest cihaz erişiminin tüketicilerden biraz daha fazla dikkat çekebileceği bir pandeminin ortasında gönül rahatlığıyla yapılan birinci sınıf oyunlardır. Gelecek ay, fiyatı henüz belirlenmemiş buzdolabının 11 Ocak’ta yıllık CES teknoloji vitrininin sanal, yalnızca çevrimiçi versiyonunda görücüye çıkacağını göreceğiz. Las Vegas’ta yüz yüze bir etkinlik için planlar Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi geçtiğimiz yaz COVID-19 nedeniyle hurdaya çıkarıldı.

Buzdolabının sesle etkinleşen özellikleri, akıllı bir hoparlöre benzer şekilde yerleşik bir mikrofon ve hoparlör kullanır. Pek çok yerleşik özelliğe sahip belirli bir ses asistanıyla mı yoksa yumuşak, barebone AI ile mi konuşacağınız belli değil, ancak kontroller en azından sadece “Buzdolabının kapısını aç” diyerek kapıyı açmanıza izin verecek. Ayrıca buzdolabından günün gündemini görüntülemesini isteyebilir veya su filtresinin durumunu bildirebilirsiniz. Başka bir filtre özelliği olarak, Amazon Dash yenilemesini, mevcut olanınız bitmek üzere olduğunda otomatik olarak yeni bir tane sipariş etmek için kullanabilirsiniz.

blank
Buzdolabı, siz bir yudum almadan önce içme suyunuzu otomatik olarak sterilize etmek için ultraviyole ışık kullanır.

Bu arada, buzdolabının su pınarına yerleştirilen UV ışık dezenfektanı, LG’nin testlerine göre bakteri oranını% 99,99’a kadar öldürebilen ultraviyole ışıkla içini kaplayarak saatte bir otomatik olarak ateşlenecek şekilde tasarlandı. UV ışığının gözler ve cilt için zararlı olduğunu da belirtmekte fayda var – LG, bu ışığın nasıl yerleştirildiği veya biri tamir için dağıtıcıyı açarsa otomatik olarak devre dışı bırakılıp bırakılmayacağı hakkındaki sorularıma henüz yanıt vermedi, ancak şirket bunu kullanıyor 2017’den beri yüksek kaliteli su filtrelerinde ve diğer ürünlerinde bulunan bu UVNano dezenfektanı. Güvenlik özellikleri hakkında önümüzdeki ay daha fazla şey duymayı umuyoruz.

UV ışık dezenfektanı ve ses kontrolleri, buzdolabının içindeki sıcaklık dalgalanmalarını körfezde tutmayı vaat eden bir LinearCooling sistemi, küresel “craft ice” seçeneği ve bir Kapı dahil olmak üzere, InstaView serisiyle birlikte gelen diğer çan ve ıslıklara katılıyor. Buzdolabının kendisini açmadan buzdolabı kapı raflarına erişmenizi sağlayan Kapı içi bölme. LG ayrıca 2021’deki yeni yan yana InstaView modellerinin öncekinden% 23 daha büyük bir cam pencereye sahip olacağını da belirtti.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG’nin Yeni Buzdolabı Kendini UV İle Dezenfekte Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör