OnePlus İlk Akıllı Bandını Tanıttı

İçerik: OnePlus İlk Akıllı Bandını Tanıttı

Beklendiği gibi, OnePlus giyilebilir pazara giriyor. Şirket bugün Hindistan’a giden ucuz ve neşeli bir fitness takipçisi olan OnePlus Band’ı duyurdu. Merkez parçası, 126 x 294 çözünürlüğe sahip 1,1 inç AMOLED dokunmatik ekrandır ve XDA Developers’a göre P3 geniş renk yelpazesi. İşlemci ve RAM bir muamma, ancak şirket tek bir şarjla iki haftaya kadar dayanması gereken pil boyutunu – 100 mAh açıkladı. (GSM Arena tarafından yapılan erken bir inceleme, pil ömrünü yedi gün olarak belirlemektedir.) Aynı zamanda 1P68 toz ve su geçirmezliğe sahiptir, yani kısa süreli bir yağmur duşuna yakalanırsanız iyi olması gerekir.

OnePlus Band adımlarınızı takip edebilir ve Apple Watch gibi, çok uzun süredir oturup oturmadığınızı size bildirir. Ayrıca yoga ve koşu dahil 13 “özel egzersiz modu” ile egzersizlerinizi izleyebilir. Bant tıbbi bir cihaz değildir, ancak kalp atış hızınızı, uykunuzu ve bir SpO2 sensörü sayesinde kandaki oksijen seviyenizi de izleyebilir. Grupta temel bilgiler görünür olacak, ancak sağlığınızı daha iyi anlamak için Android için tamamlayıcı Sağlık uygulamasına göz atmak isteyeceksiniz. Bluetooth 5.0 üzerinden bağlanır ve ayrıca bildirimler, müzik çalma, alarmlar ve zamanlayıcılar gibi temel akıllı saat işlevleri için de kullanılabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus İlk Akıllı Bandını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör